Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El mondjam a lánynak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mondjam a lánynak hogy odáig vagyok érte ha van barátja? (Tudom sok ilyen kérdés van és nem a válasz, de ez egy más helyzet)

Figyelt kérdés

Sok-sok éve,nem csak szerintem,de 1-2 volt osztálytárs szerint is nagyon bejövök a csajnak,de csak barátok voltunk. Ez a barátság nálam 2-3 éve erős szerelemmé alakult át,csak sose mertem kimutatni,túl szégyenlős voltam. Pedig nekem is lejött,hogy kedvel,a viselkedés alapján ugye ezt észreveszi az ember. Jókat dumáltunk,hülyültünk,hazakísérgettük egymást és ennyi. Ezek alatt kiderült,hogy nagyon összeillünk,ez az a tipikus egymásnak teremtős dolog.

De nem tudtam olykor eldönteni,hogy azért piszkálódik,mert én türelmes vagyok és a végtelenségig eltűröm,vagy mert ezzel akarta felhívni magára a figyelmet.Közben belül tudtam,kb.90%-ig biztos voltam benne,hogy egy szavamba került volna nem hogy az,hogy elmenjünk valahova kajálni vagy bármi,de az,hogy tartsuk szorosabban a kapcsolatot. Ha bármi ilyet mondtam tuti elolvadt volna. Egyszer mondtam neki egy olyat,hogy tök aranyos és már kiugrott a bőréből. De más egyszerűen nem jött,valami visszafogott. Amikor meg ajándékot adtam neki arról meg ne is beszéljünk,az a reakció világi volt,de akkor már több mint valószínű,hogy járt a gyerekkel,csak akkor még nem tudtam róla. A más iskola,edzések,tanulások miatt nem nagyon tudtunk találkozni sajnos és ezek alatt a fél órás hazafele utakon is szerintem csak az jött le neki,hogy bírok vele dumálni mint egy random volt osztálytárssal,de mint barátnőt egyáltalán nem szeretném magamnak. Pedig pont de. Ezek alapján jöhetett össze a gyerekkel május közepén. Az a gyerek amúgy már vagy 3 éve próbálkozott nála de hidegen hagyta a csajt és most is azt mondták,hogy filózott pár napig,hogy összejöjjön-e vele. Kb.így képzelem el:"XY(azaz én) nem mutat sokat,ritkán találkozunk,ő teljesen reménytelen" Aztán odamegy a gyerekhez"Jó,ha annyira szerelmes vagy,akkor járjunk" Úgy terveztem el magamban,hogy ez a nyár lesz végre az áttörés,de ő nem akarta megvárni..Amikor megláttam a gyerekkel,olyan sokkot kaptam,hogy azóta se tudtam kiheverni,feldolgozni..

Tudom,hogy parasztság lenne elmondani a dolgokat,de ez mégsem egy olyan dolog amit csak úgy annyiban hagyna az ember,amit csak elengedne,remélem értitek. Vélemények? 17,17


2017. júl. 16. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki :)
2017. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindig olyan hosszú szövegeket sikerül írjak.. -.- Csak mindig mondom,hogy jobb,ha több részletet leírok és az alapján tudnak az emberek válaszolni..De akkor sem vagyok magamra túl büszke

Amúgy köszi,én is úgy terveztem,hát ha jól reagál..

2017. júl. 16. 14:55
 3/8 anonim válasza:
jezus,a logika alapjan azt saccoltam hogy kb 13-14 evesek lehettek
2017. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem mondod? Azért kösz a hasznos választ
2017. júl. 16. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy lehettek? Ha rám céloztál akkor nagyon el vagy tévedve :) ha nem akkor felejtsd el
2017. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#5 hidd el en a kerdest olvastam es marhara nem erdekel a te valaszod.nem rad gondoltam, en a kerdezonek irtam. te kit erdekelsz?majd ha teszel fel egy kerdest es az ala irnak majd akkor haborodj fel,nem rolad van itt szo.ne erezd magad kozeppontba.
2017. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány azért jött vele össze, hogy megtermékenyítsen téged. Lehet arra vár, hogy lépj. Mondd el neki, ha esetleg vissza utasítana, akkor is legalább megkönnyebbülsz. De ne gyötörd magad. Állj elé, nézz a szemébe és mondd el neki.:)
2017. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... Azt akartam írni, hogy megféltékenyítsen téged.:D
2017. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!