Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig érzek valamit iránta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig érzek valamit iránta?

Figyelt kérdés

Előző (általános) sulimban volt egy srác, aki tetszett, de nem is akárhogy, hanem ilyen szakaszosan. Szinte minden évben tetszett valamennyi ideig, csak mindig bebeszéltem magamnak, hogy nem is tetszik, mert közben még barátnője lett, és még van is.

A srác nagyon vicces volt, viszonylag okos, és úgy éreztem, hogy nagyon hasonlóan gondolkozunk.

Sosem tudtam hozzá közelkerülni, mert gyáva is voltam, meg túlzottan érdekelt mások véleménye, ráadásul nem is vagyok olyan szép, mint a barátnője, és amúgy is bunkóság "foglalt" fiúra ráhajtani :D

Egyik nap facen láttam a srác képét, és eszembe jutottak a "régi" emlékek, és hirtelen olyan érzés lett, mintha még mindig éreznék iránta valamit.

Lehetséges ez kb 1-1.5 év távlatából is? Azóta nem nem is találkoztam a sráccal.



2017. júl. 17. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább tetszés mint szerelem. Vannak érzések, amik az emberből előjönnek egy kép, emlék, szag, esemény, hely kapcsán. Amikra előre nem is számít. De ez hamar elmúlik. Ha pár nap múlva is még így érzel, esetleg nem menne ki a fejedből, akkor lehet, hogy még érzel valamit iránta. De ha van barátnője, akkor hagyd őket.
2017. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is van/volt hasonló.

Óvodás korunk óta barátok, sőt legjobb barátok voltunk.

Elsőben elkezdtek minket cikizni, hogy fiú meg lány együtt játszik, tuti, hogy járunk, meg biztos szerelmes vagyok,mert piros az arcom(amúgy rosacea, ami egy bőrbetegség).

Viszont annyira belebeszélték a fejembe ezt a szerelem dolgot, hogy el is kezdtem érezni, amikor farsangnál összeállítottak minket lassúzni, sokáig életem legboldogabb eseményének számított.

Még 2,5 évig folyamatosan szerelmes voltam, 3. év elején szerelmet is vallottam, de azt mondta, nem tetszek neki.

4.-ben lett egy komolytalan párkapcsolatom, ezért abban az évben nem igazán volt velünk semmi.

5.-6. osztályban megint dúlt bennem a szerelem, 6. végén elkezdték őt érdekelni a csajok, facen mindig képeket küldözgetett, hogy milyen lányok tetszenek neki, egy ideig toleráltam, aztán elég bunkó üzeneteket írtam neki vissza. Az érdekes az volt, hogy mondta, hogy velem bármeddig el tud beszélgetni, mert tök őszinte vagyok és, ha kényesebb témára(szex, szerelem, mensi)terelődik a szó, akkor is tök nyugodt hangnemben, komolyan tud velem beszélgetni. Azt hittem ez már jó jel, de tévedtem.

7.-ben az egyik csajjal, az évfolyam ribizlijével kezdett ki, de a csaj néhány hosszas beszélgetés(más nem is történt)megcsalta, többet felé se nézett, a srácnak meg 2 hónapos intenzív szerelmi bánata lett.

Én meg úgy megharagudtam emiatt arra a csajra, hogy úgy éreztem, bármelyik nap megölöm(jó ez nyilván túlzás,de nagyon haragudtam).

Év végén viszont bejutottam egy országos verseny döntőjére és az egyik felkészülés időpontját a tanár nem éppen érthetően mondta(2 időpontot is mondott), és mivel késős vagyok, úgy döntöttem, a korábbira megyek.

Vártam kb 10 percet, mire a tanár bemegy egy terembe, mögötte egy fiúval, a fiú megáll az ajtóban, szól a tanárnak, hogy én is itt vagyok, a tanár behív, azt mondja, fél óra múlva kellett volna jönnöm, én elnézést kérek, leülök. A tanár megmondja a fiúnak, hogy olvasson el x-y oldalig mindent, nézegesse a térképet és, ha készen van, akkor kikérdezik. Addig a tanárnő velem foglalkozott, kb 70-80%-ban tudtam,amit kérdezett, de a mediterrán és az óceáni éghajlatot kevertem, ezért mindig úgy csináltam, hogy elmondtam a jellemzőket, megkérdezte, hogy ez melyik, betippeltem és a szeméből kiolvastam, hogy a másik lenne a jó, és mondtam:

-ja, akkor a másik.

A fiú felnevetett, nagyon aranyos hangja volt.

Aztán elmondta, amit kellett, és 1-10-ig pontozni kellett, először én pontoztam:

-szerintem ez majdnem tökéletes volt, 8,5 pont.

Erre felcsillant a szeme, elpirult, és vigyorgott, mint a tejbe tök.

A tanár olyan szinten kritikus volt vele, hogy azt hittem kb 3 pontot ad, de végül kapott 7-et.

Számomra véget ért a foglalkozás, amikor kimentem a teremből, úgy köszöntem el:

-Viszontlátásra! Szia XY!

Ezen az órán tetszett meg, kb 20 perc alatt, előtte abszolút semmit nem gondoltam róla, max szimpi volt, mert nem viselkedett olyan nagyképűen és felvágósan, mint a legtöbb fiú.

Aztán ez a bizonyos fiú még 8.-ban, sőt még most is nagyon tetszik.

Viszont a régebbi srác, összejött egy csajjal, nem vagyok féltékeny, de amikor azt, mondja, hogy a barátnőm/megyek a barátnőmhöz, látom szívecskéket ír a csajának facebookon, akkor mindig rossz érzés tölt el.

Szóval hiába csak egy barát, hiába tetszik már más, ez a rossz érzés megmaradt és valószínűleg csak akkor múlik el, ha valakivel járni kezdek és akkor már nem fog érdekelni, hogy mit csinál a barátnőjével.


Bocsánat a regényért.:D

15/l

2017. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*néhány beszélgetés után
2017. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindkét választ!

Kedves előző, csak az a baj, hogy mi ezzel a sráccal még barátok sem voltunk, vagy ilyenek. Nem lógtunk együtt suli után, nem beszéltünk facen, tehát csupán minden nap láttam, egy-két szót beszéltünk csak személyesen, de ezek ellenére is nagyon tetszett :/ azt nem tudom, hogy most hogy érzek iránta.

2017. júl. 17. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehetsz szerelmes, mert aki most tetszik, azzal én se beszéltem túl sokat, mégis nagyon bejön.

Fb-ja sincsen, így most se tudok vele beszélni.

Szerintem mondjuk írj rá szülinapján, írj névnapi köszöntőt:Boldog névnapot minden xy nevű ismerősömnek, a poszt fölé meg taggeld be a nevét, ha megköszöni, akkor írd oda, hogy szívesen, és írj neki szívecske puszis szmájlit(ez utóbbit csak akkor, ha nincs barátja).

Vagy írj rá, hogy Szia, rég beszéltünk, mi van veled?

Ha nem bunkó vagy felejtett el teljesen, akkor visszaír és kezdődhet a csevegés:)

2017. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem barátja, hanem barátnője van, de azért köszi neked is a választ :D
2017. júl. 17. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj, bocsi elírtam, amúgy én voltam a 2. válaszoló is:)
2017. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaa okés, köszi :)
2017. júl. 17. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!