Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó, ha ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó, ha ezzel a levéllel vallom be a fiúnak, hogy mit is érzek iránta?

Figyelt kérdés

Kedves XY!


Nagyon valószínű, hogy ez az egész meglepetésként fog téged érni, de úgy érzem, hogy muszáj tudnod egy-két dologról.


Őszinte leszek, nem szeretném hosszúra fogni ezt a levelet, mivel nem egy nyálas vallomásra készülök, csak közlöm a tényeket.


Kezdeném is az elején:

Elég sokáig csak egy átlagos osztálytársként tekintettem rád, de egy ideje ez megváltozott. Nem tudnám pontosan megmondani, hogy mióta érzem ezt, de már 4 hónapja biztos tart. Ezalatt az idő alatt te nem is sejthettél ebből semmit, mivel próbáltam nem másként viselkedni veled, mint azelőtt. Nem tudom, hogy sikerült-e.

Na, de a lényeg annyi, hogy mostanában olyan, mintha te is érdeklődnél irántam. Az is lehet, hogy csak beképzelem, de voltak már olyan megnyilvánulásaid, amiket nem lehet félreérteni. Igazából, csak remélni tudom, hogy ez kölcsönös. Nyilván fájna, ha nem, de azt is el tudom fogadni. Csak választ szeretnék kapni erre a kérdésemre:

Mit gondolsz, lehetne köztünk több is, mint osztálytársi viszony? Illetve, még meg szeretnélek arra kérni, hogy ez a levél maradjon köztünk.


Várom a válaszodat bármilyen formában. :-)

Üdv: XY



2017. jún. 9. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

szerintem ez nem jó. ne ajtóstul ronts a háznak, hogy rögtön bevallod az érzéseid, amikor még nem is ismeritek egymást. mármint javíts ki, de az "osztálytársi viszony" kifejezésből, meg úgy az egész levélből azt szűrtem le, hogy két szónál többet még nem nagyon beszéltetek egymással. szerintem előbb mindenképp ismerd meg jobban, és csak aztán mondd meg, hogy tetszik, mert az nem hiszem, hogy előnyös, ha rögtön letámadod ezzel.. :) nekem is volt már hasonló, nem sült ki belőle semmi jó.

+ a legtöbb pasi azt sem szereti, ha rögtön megkap egy lányt, ne te valld be neki, hogy mennyire bejön neked, maximum célozgass rá finoman, érezzen benne egy kis kihívást.. :)

2017. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
he?
2017. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon nyílt... Ennyire ne add ki magad, mert lehet, hogy a végén nagyot koppansz... Hidd el, tapasztalat -_-
2017. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Régen nekem totál bukás volt a szerelmes levél szerintem ne irj neki semmit beszélgess vele mint eddig ha beszélgettetek egyáltalán, ha nwm akkor meg azért h megismerd talán ö lépne később, türelem rozsát terem. Plusz ne mutasd ki h oda vissza vagy a férfiak szeretnek vadászni érted.
2017. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Egy hasonló levélben vallottam be egy lánynak, hogy tetszik nekem (ha esetleg érdekel a szövege, írj rám priviben, és elküldöm), de nem lett jó vége a dolognak. Aztán rájöttem, hogy valószínűleg el kellett volna hívnom valahová (minél többször), udvarolnom neki satöbbi, majd utána vallani. Úgyhogy nem tanácsolom, hogy elküldd neki ezt a levelet, inkább hívd el valahová, aztán ha tetszel neki, venni fogja a lapot. :)


Persze az is lehet, hogy nincs igazam, és te sikert aratnál a levéllel, de mondom, én valószínűbbnek tartom, hogy nem jó ötlet.

2017. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Mi van itt, mindenki szerelmet akar vallani , úgy hogy nem is beszélgetett soha vele? Egyszerűen próbáljatok már valahogy beszélgetni, vagy bármi mást de ne rögtön ilyen halálos szerelmi vallomást ledugni a torkán a másiknak.
2017. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amugy korrekt kis levélke, csak pl jobb lenne ezt személyesen
2017. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6# nem értem a kifakadásod, a kérdezőn kívül mindenki azt mondja, hogy nem célszerű ilyen levéllel indítani :D
2017. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Melyik suliba jársz?
2017. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!