Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék túl lépni rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túl lépni rajta?

Figyelt kérdés

Adtam a fiúnak egy szerelmes levelet. Nem válaszolt ezért rákérdeztem neten hogy olvasta-e. Mondta igen és meglepődött. Én meg beszélni akartam vele személyesen de akkor mondta hogy sajnos ő nem úgy érez mint én. Nem értettem pedig biztosra vettem hogy ő is érez vmit irántam. Mindegy. Tovább akartam tenni magam rajta de napközben próbálok nem rá gondolni ez megy is de viszont éjszaka mindig megjelenik álmaimban. Hogyan felejtsem el?:(

Vagy lehet hogy minden megváltozik amikor szeptemberben találkozni fogunk?



2017. júl. 17. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Idő...


Találd fel magad, hobbi, barátok... Járj sokat ki, barátnőkkel. Foglald le magad, estére elfáradsz és jól fogsz aludni, nem fog eszedbe jutni. Ha eszedbe jut azonnal gondoloj másra. Nem lesz könnyű, de idővel elmúlik.

2017. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érez semmit akkor szerintem hagyd, és magadat se hitegesd hogy majd szeptemberben ez meg fog változni. Próbálj meg túllépni rajta, ismerkedni más fiúkkal és biztosan menni fog :)
2017. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lépj egy másik fiúra és már el is felejteted!
2017. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!