Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pár napja járok egy fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja járok egy fiúval, de úgy érzem hogy rossz döntés volt. Hogy mondjam meg neki, hogy nem szeretem?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
küld el a kérdés linkjét
2017. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csald meg velem.
2017. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írj és megbeszélhetjük. Nekem volt már hasonló :/


14/L

2017. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mondd meg neki. Gyakran van ez, hogy a rózsaszín felhők eltűnnek, ls rájössz, hogy mlgsem kellene ezt. Minél hamarabb tudasd vele szerintem. Ha húzod az időt csak rosszabb lesz.
2017. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam pár hónapja. Mikor már teljesen biztos voltam benn, hogy nekem erre semmi szükségem, elhatároztam magam és megmondtam neki normálisan, úgy hogy ne legyen bántó. Először úgy csinált, mint akit nem is érdekel, aztán másnap kb zaklatott, mert ott volt egy idősebb lány barátja, aki adta alá a lovat és nem hagytak békén, meg hülyültek, de elég rossz színész a srác, le lehetett venni, hogy csak unatkozott és engem hülyít, mert ahhoz van kedve. Én meg tiltottam mindenhol és ennyi volt.

Szóval hajrá, csak bátorság és közöld vele egyenesen.

2017. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2017. júl. 18. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!