Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez nagyon rossz...

Szerintetek ez nagyon rossz döntés?

Figyelt kérdés

Huh...14 éves lány vagyok. Megpróbálom magam fogni kajaügyileg. (tisztázzuk le, 164 cm, 53 kg) Megfogadtam, nem eszek hízlaló kajákat, és a sportot is jobban belecsúszztatom hétköznapjaimba.

Most egész nap az almáskertet rendeztem, a nagyszüleimnél, és este elmentem 3 km-t futni.

Akarok enni egy zacskó chipset. Nem nagy dolog, de azért mégis megdobja a napi kalóraszámot.

Ti ezt bevállalnátok?

Mármint az esti nasit. Csak egyszer... Valaki lebeszél róla? Vagy valaki esetleg bont egyet velem? XD



2017. ápr. 15. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Bontottam, de én hízókúrán vagyok, :-)))
2017. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha belefér egy kis nasi vagy,akár több is.:)Én is megszoktam kívánni a chipset,de akkor az kitart 2-3 napig.
2017. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végül nem ettem meg!

:D

A hízókúrás kommentelőnek: jó étvágyat :]

2017. ápr. 16. 08:10
 4/4 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

Irígylem az önuralmad. :)

Jól teszed, hogy az egészségesebb életmód mellett döntöttél és kellemeset a hasznossal összekötve a nagyszüleidnek is segítettél.

Nem kell rögtön minden jóról lemondani, az sem jó, mert utána meg összeeszel mindent. :d

Szóval néha kis mennyiségben ehetsz "hízlaló kaját".

2017. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!