Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fehér lány és roma fiú között...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér lány és roma fiú között lehetséges normális párkapcsolat? Részletezve lent.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, intelligens. Mindenkit elfogadok úgy, ahogy van, nem tartom fontosnak a külsőt, a származást, vagy vallást ahhoz, hogy bármiféle emberi kapcsolatot hozzak létre valakivel. Nemrég azonban megtetszett egy roma fiú, és mint kiderült, ezt viszonozza. Ő 3 évvel idősebb nálam, és ahogy eddig megismertem, nagyon rendes, tisztességes, és még a humora is jó :) Nincsenek terveim, csak érdeklődésképp teszem fel ezt a kérdést. Saját tapasztalatokat szívesen olvasok, ellenben rasszisták és egyéb utálkozók válaszával. Köszönöm :)
2017. júl. 20. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Idősebb cigány sráccal biztosan nem próbálnék meg kapcsolatot, túl sok rosszat hallottam ismerőseimtől ezzel kapcsolatban, beleértve tapasztalataikat is.
2017. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Miért ne lenne lehetséges?
2017. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem árt,ha alaposabban megismered,stb...Vannak rendes cigányok is.Sok sikert. :)
2017. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Csak nyugodtan, aztán ne gyere ide hogy terhes vagy meg miért hagyott el. Nem hallottam még olyanról aki túl sokáig bírta volna egy kapcsolatban egy cigánnyal. Ismerek én is rendes cigánygyereket, de olyan haverjai vannak akik abból a retkes tapló fajtából vannak, beléd kötnek, stb. Ezeket figyelembe véve, sok sikert kívánok és Boldog Párkapcsolatot!
2017. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

cigánnyal alapbol nem lenne szabad kezdeni ne keveredjünk már...

ahány magyar-cigány kapcsolatot láttam mindegyiknek rossz kimenetele volt...

vagy verte a magyar barátnőjét vagy amiatt mert cigánnyal ment haza a szülei ki tagadták és most egy tényleg gyönyörű szép csaj most emiatt lent él a telepen egy csirke olba mert ugye ott volt hely...

meg ha cigánnyal vagy együtt utánna normális magyar hozzád se nyúlna

2017. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Itt vagyok én tapasztalatnak (csak majdnem 10 évvel idősebb vagyok nálad)

3 év van köztünk, minden rózsásan indult mint a tündérmesékben. Igen, kulturált, intelligens, van érettségi szakma, normális családi háttér, anya apa egy db tesó, nem 15-en. Fehérek közt nőtt fel, és MÉGIS más.

Eleinte nem. De aztán kezd kiütközni, hogy hű, azért csak kötöszködős úgy a fajtájából eredően, minden ok nélkül beleköt az emberbe, hogy generálja a feszültséget. Miért nincs elmosogatva, miért nincs még kész a kaja, miért voltál 5 perccel tovább a munkahelyeden, biztos moziba voltál a barátnőddel? Kérem a jegyet a blokkot meg a telefont is hogy elolvassam amint lebeszélted vele.

Hiába a fehérek közt nevelkedett, egyszerűen benne van a vérében, hogy a NŐ az csak egy nő. Legyen otthon, főzzön, takarítson, szolgálja őt ki. Cserébe elhalmoz minden földi jóval, a sokadik cipőt, nadrágot, felsőt, kabátot megveszi neked, mert szeretik szépen öltöztetni az asszonyt, de mégis amolyan börtönnek érezni mellettük a dolgot.

A család elfogadja őt, fordítva nem igazán.

Nem szereti ha megyek hozzájuk és velem sem jön stb.


Néha pedig hiába tanult, kulturált és intelligens, annyira elő tud jönni belőle a primitív cigány hogy hihetetlen.

Pl: köpköd az utcán. eldobja a szemetet. nyal fal mindenki szeme láttára, (ezt én ki nem állhatom, szerintem gusztustalan amikor az eladó húzza le a kasszában a dolgokat ő meg elkezd közben csókolgatni vagy fogdosni a fenekem stb. ha valami nem tetszik simán ordít veled a boltban, a pénztárnál, a tóparton, bárhol, minél nagyobb feltűnést keltve, hogy ki is az úr.

Otthon lenyugszik és bocsánatot kér.


Teljesen mások mint mi, más a vérmérsékletük. 1000 fokkal égnek, és meg is égetnek mindenkit.


Nekem szörnyen nehéz beletanulni vagy inkább beleszokni ebbe, teljesen más elvárásaik vannak mint a fehér srácoknak.

Viszont eszméletlenül család centrikusak. Jobban mint a fehér fiúk. Jobban elhalmoznak, elvisznek ide oda, rád költik a fizetésüket, nem pc játékokra.


Hát valahol jó, valahol nem. Én börtönben érzem magam kicsit, vagy inkább toronyba zárt hercegnőnek. Kicsit egyedül... gondolom ezen segít majd ha lesz gyerek vagy ilyesmi. Egyelőre a kutya a legjobb barátom :D

2017. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

álltalába az szokta szidni a rasszistákat akinek nincs tapasztalata és burokba él...

aki jobban köztük jár az látja milyenek és elkezdi megutálni őket..

szerintetek mindenki rasszistának születik??

a nyavajàt... mindenkit a környezete tesz azzá az amit lát és tapasztal, de ezt nem mindenki fogja fel mert egyszerűbb azt okolni a dolgokért aki észre veszi és szóvà teszi, mint azt aki csinálja a szörnyűségeket

inkàbb hívjanak rasszistának mint később áldozatnak

2017. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#1: Igazából különböző családi okokból kifolyólag nem kívánok vele semmilyen kapcsolatot létesíteni, csak érdeklődtem. Köszönöm válaszod :)
2017. júl. 20. 16:09
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves Kolompár Achillesz,

A kérdést rosszul fogalmaztam meg, de a lényege annyi lenne, hogy mennyire közösítenének ki a magyarok, ha összejönnék az illetővel. Engem nem érdekel, hogy ő roma, mert nem tehet arról, hogy annak született(mint ahogy senki más sem, aki bármennyire is "eltér" a heteroszexuális fehér emberektől) csak is az, hogy a környezetem hogyan reagálna. Elnézést kérek a félreértésért.

2017. júl. 20. 16:13
 10/13 A kérdező kommentje:
#3: Köszönöm tanácsodat, természetesen nem ugranék bele egy kapcsolatba azonnal, hiszen, amit nem említettem, kevesebb, mint 2 hete ismerem személyesen, a nevét csak egy hete tudom. Eddig nagyon rendben van a srác, de, ahogy feljebb is említettem, privát okok miatt nem lehetek a barátnője. Azért köszönöm a jókívánságot! :)
2017. júl. 20. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!