Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges a párkapcsolat 4...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a párkapcsolat 4 év különbséggel?

Figyelt kérdés
Facebookon szoktam beszélgetni egy lánnyal aki tök csinos és tetszik, viszont csak 13 éves én meg 17. Lehetséges így bármi is?

2017. ápr. 9. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, de pár év múlva olyan szinten meg fog változni a személyisége is, hogy rá sem fogsz ismerni. Szóval én inkább passzolnám még 13 évesen.
2017. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen, de ez a kor pont határeset.

Ismerek olyan 13 évest, aki fogócskázik és fúúúj fiú korszakát éli (sok ilyet mondjuk) és olyat is aki tök érett. Meg sajnos olyat is aki több fiúval volt együtt szexuálisan, mint a tök csinos, de nem könnyűvérű 19 éves barátosném. Azért drukkolok.

2017. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Neee....
2017. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van rá esély, csak csekély, nem hinném, hogy működőképes lesz.

Az én esetemben a 16/21 működőképes volt csak fél évig..

L

2017. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
magában a 4 év nem gond, de hogy csak 13.. határ eset
2017. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 intertacska válasza:
Szerintem simán, ha ügyes vagy. A szüleim között 9 év van
2017. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem mindegy,hogy a fiatalabb fél hány éves korában jönnek össze.9 év ok.A párom és köztem 15 év van.Én 19 voltam mikor összejöttünk.Nyilván nem jött volna össze a kapcsolatunk mondjuk mikor én még csak 13 voltam....


Szerintem egy 17 éves ne akarjunk semmit egy 13 évestöl....

2017. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Működhet,engem sem zavar,hogy négy év van köztünk,s mivel hogy nem a sexre kell,így semmi bajom azzal,hogy ő 14. Persze nagyon meg kell gondoljam,hogy mit hogyan teszek,mégis csak egy törékeny kislány,akármennyire érett. Nem tehetem tönkre a gyerekkorát.
2017. aug. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Ez tök jó! Sok boldogságot nektek. :)
2017. aug. 29. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!