Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges lenne egy kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne egy kapcsolat 0 Német tudással? A többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 éves vagyok , 1 hónap múlva utazok ki Németországba , és sikeresen megismerkedtem egy 19 éves Német lánnyal , mit is mondhatnék beleszerettem rögtön , és ő is jelezte hogy érez valamit irántam. De itt jön a probléma , már lebeszéltük a találkozót is , de nekem a Német tudásom meg áll a köszönésnél . Ő annyit írt hogy nem probléma , mert megoldhatjuk hogy fordítón keresztül beszélgetünk (valljuk be az nem az igazi! ). Azóta elkezdtem tanulgatni a Németet de nehezen megy :/ . Szerintetek lehetséges lenne így egy kapcsolat hogy még csak most tanulom a Német nyelvet?

2016. máj. 11. 18:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
a csaj nem tud magyarul:D?
2016. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ha kiköltözöl vagy tanulni mész, akkor pár hónap alatt perfekt német leszel, egyébként is lehetséges lenne szerintem, akár angolul... Bár a fordítós megoldás necces, mert nagyon hülyeségeket fordít... Azért pár fontos dolgot tanulj meg németül .. Pl. : "Ich liebe dich" meg hasonlók :D Meg próbálj meg bókokat megtanulni, szép szemed van stb. Tuti siker :D Mindenkinél plussz pont ha a saját nyelvén próbálkozol :) Sok sikert :)
2016. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :/ Német származású és ő Németül (anyanyelv) és Franciul(középfok) tud beszélni.
2016. máj. 11. 18:24
 4/33 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!


Köszönöm amit írtál , Dolgozni megyek ki és szó szerint közel fog lakni hozzám (1-2 km) és ő fel ajánlotta ezt a Fordítós dolgot de szerintem ez hülyén nézne ki , mondjuk ülünk egy kávézóban és nyomkodjuk valamelyikünk telefonját felváltva ! :D


ezért is határoztam el a a nyelvtanulást , de nehézkesen megy :/

2016. máj. 11. 18:26
 5/33 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs vki közeli ismerősöd,baratod,bárki aki tud németül és tanitgatna teged?vagy estleg még egy nyelvtanar?
2016. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Hogy szerettél bele, ha nem is tudtatok rendesen megismerkedni? Fordítóval kétlem. Beszéljetek angolul inkább. Biztos tudtok kicsit mindketten. 17/f
2016. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Ötödik válaszoló : sajnos a barátaim külföldön vannak és inkább olyan országban ahol az Angol-t használják.


Gondolkoztam nyelvtanáron , de már csak 1 hónap van és attól tartok az kevés lenne!

2016. máj. 11. 18:46
 8/33 anonim ***** válasza:
Hogy ismerted meg, ha nem tudsz vele kommunikálni?
2016. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ich bin ein kartoffelsalat über alles deutchland!
2016. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Fordítón keresztül beszélgetünk, megért engem hogy mit akarok neki mondani , de mivel ha beírok valamit akkor a fordító kicsit megváltoztatja az én írásom így nehézkes a kommunikálás vele , most példának itt van ez !


Amit írok neki : Tetszik a rózsaszín hajad .

(németre fordítás) :

Ich mag die rosa Haaren.

(Vissza fordítva magyarra) :

Szeretem a rózsaszín hajú.

2016. máj. 11. 18:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!