Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha 16 évesen elszököm,! És ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 16 évesen elszököm,! És ha anyamek ertem jönnek, es en azt mondom hogy nem megyek haza? Haza tudnak vinni?!

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 03:43
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen drága. Ha el akarsz menni, és önnálósodni akarsz, tessék szépen nagykorusítatni magadat. Meg legközelebb, megtalálni a kérdésnek a jó kategóriát. 👍
2017. júl. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Amenadiel ***** válasza:
100%
Ha nem is ők de a rendőrség vissza visz a bejelentett lakcímedhez.
2017. júl. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsö: Nagykorúsíttatni magát egy 16 évesnek nem igazán lehet
2017. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
De még mennyire. Olyan nincs hogy nem mész haza:D Majd 2 év múlva mehetsz kislány, akkor már nem tudnak mit tenni.
2017. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi van ennyire szerelmes vagy? Én is szivesen lennék a barátnőmnél, ő is nálam, de mivel mindketten normális családba tartozunk, nem tudjuk megoldani. A elszökéssel mindketten rosszul járnánk. Főleg úgy, hogy én 17 ő 15, bár, én lassan betöltöm a 18-at, akkor sem fogják engedni, amig ő nem lesz nagykorú. És jól teszik, mindketten tiszteljük szüleink döntését...


18 alatt a szüleid felelnek érted. Örülj, hogy a törvény engedi, hogy szexelj, de nem ajánlom, mert aztán itt fogsz nyavcsogni, hogy mit csinálj ha... Szal 16 évesen akár erőszakkal is visszarángathat (rendőr) a lakcímedre. Elköltözni nem tudsz.


Mióta vagytok együtt?

2017. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1 éve
2017. júl. 21. 11:48
 7/9 anonim válasza:
2017. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
51%
De, lehet nagykorúsítás, de annak szigorú feltételei vannak. Többek között a szülők beleegyezése is. A gyámügyi törvény vonatkozó rendelkezései az irányadók.
2017. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

5-ösnek üzenem, egyedül élek 16 éves korom óta, 14 éves korom óta nem hallgatok anyámékra,

És dolgozom, nem hülyegyerek vagyok aki csak szarik a világba.

Te is elmehetsz a csajhoz, az anyjához hoz is, hogy szeretnéd ha ott aludhatnál, vagy valami. Előbb utóbb engedni fogják :)

És jah, 16 évesen qvára ne szökj el.

A srác lehet csak meg akar dugni ....

Főleg ha ő biztat a szökésre ....

2017. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!