Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszöktem vele de el akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszöktem vele de el akarom hagyni most menjek vissza haza? 18 l

Figyelt kérdés

Hülyének néz!!

Ez az elejétől kezdve tiltott kapcsolat volt.

Aztán végül megszöktem vele. Akkor már terhes voltam.

Csak ő van nekem meg a gyerek. De teljesen hulyenez néz. Én ezt nem akarom tovább csinálni. De otthon még rosszabb volt .

Nem merek visszamenni. Mit kezdjek ott egy gyerekkel?

Itt is utal mindenki mert mikor én vele elkezdtem foglalkozni még felesége volt.

Úgy elrontottam az egész életem egy férfi miatt!!

Ez nem igaz....

Mit kéne tennem???

Tőle függők n tudom mit tegyek.


2017. júl. 21. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, ebben nem tudok segíteni, jó nagy szarban vagy.
2017. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

Bűnhődj.

24/F

2017. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Próbáltál már racionális döntéseket hozni?
2017. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
54%
Én is azt javaslom, hogy előbb tanulj meg gondolkodni és tervezni.
2017. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szüleid vannak, testvéred, rokonok? Mindenki követ el hibát, innen már csak felfelé vezet az út, csak merj lépni.
2017. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Életkép Borsodban?
2017. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyaotthon, aztán őszinte számvetès, mit rontottál el.

Èrtelmi/ èrzelmi felnövès

a gyerek szeretèse

Suli befejezèse estin,

majd munkába állás.


Sok sikert, kitartást!

2017. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
hat figyelj megerdemled, a szuleid jot akartak neked es te ellenuk fordultal, szegyeld magad, csak annyit tudsz tenni hogy hazamesz es konyorogsz hogy fogadjanak vissza, ha nem lenne a gyerek minden egyszerubb lenne, komolyan minek kellett neked ennyi idosen gyerek?? megorultel??? szuleidnek mar nem biztos hogy lesz kedvuk egy kisgyerekhez de csak ennyit tehetsz hazamesz es konyorogsz mint egy kivert kutya.
2017. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem is próbáld meg visszakönyörögni magad. Nem rontottad el az életed, még csak 18 éves vagy, még van esély helyre hozni.

Csak nem olyan szívtelenek a szüleid, hogy magadra hagynak a gyerekeddel, 1-2 évre visszafogadnak.

Majd írd meg priviben, mi lett.

2017. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Eszmeralda? Najo viccen kivul :DDD Lehet azert nez hulyenek mert hulye vagy? jo na nem rugok beled meg en is. Csak annyi a gondod hogy hulyenek nez? Vagy megcsal nem tisztel nem szeret? Valami tervet eszelj ki es lepj le. De gyerektartast azert kovetelj ahogy kell jo? Amugy ha szuleid szeretnek meg hazamehetsz. Ha bunbanoan odaalsz elejuk hogy segitsenek nem hiszem hogy normalis szulo elutasitana. Legalabbis en biztosan nem bar nincs gyerekem.
2017. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!