Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egyszerre szerelmesnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre szerelmesnek lenni valakibe, és egyszerre utálni ugyanazt a személyt?

Figyelt kérdés
Én most így vagyok már 3 hónapja.Neten ismertem meg,nem is találkoztunk,mégis szerelmes vagyok belé,de ő nem viszonozza,párszor csak hülyített,végül hoppon maradtam.Nem próbálkoztam nála,de minden nap beszéltünk.Az utóbbi 1-2 hónapban rájöttem,hogy reménytelen,ezért letiltottam.Aztán hiányzott,ezért oldottam,majd írtam neki,és megint elbeszélgettünk,de még mindig nem érez többet barátságnál,amiért már egyre jobban haragszom rá.Tudom,hogy nem tehet erről,nem ő irányítja a szerelmet,de mégis utálom emiatt.Mit kéne tennem? Lehetséges ez egyáltalán?
2017. júl. 21. 08:55
 1/4 Amenadiel ***** válasza:
72%
Kérdésre válaszolva:Lehet ez a Stockholm szindróma
2017. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem igen lehetséges. Lehet nem utálod,de haragszol,dühös vagy szeretnéd,hogy viszonozza az érzéseidet. Azt pontosan nem tudom mit kéne tenned viszont egy nehéz dolog van: Felejtés. Iszonyú kín,de lehet neked mégis könnyebb. Nem találkoztok mindennap,nem látod. Borzasztó,de erősnek kell maradnod. Ha igazán szereted elfogadod a döntését. Sajnos,ez nehéz ,de erre két idézet jutott eszembe: ,,Az idő mindent begyógyít" és a ,,Minden kezdet nehéz". Erősnek,kitartónak kell lenned. Nehéz tudom. De gondolj arra,hogy idővel elfelejted:)
2017. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen, ismerős a szitu...
2017. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, volt már ilyen :)
2017. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!