Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok elfelejteni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elfelejteni egy lányt lassan egy éve, sokszor depressziós vagyok tőle, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly megismertem egy lányt akit amióta megláttam azóta szerelmes vagyok belé.. nyáron ismertem meg és két hetet tőltöttünk együtt, nagyon bírtuk egymást, ki is derült hogy bejövök neki.

Komolyabb témára nem váltottunk amikor kettesbe voltunk (mert akkoriba elég félénk voltam..)

Aztán mindketten hazamentünk a nyaralásból, és azóta nem tartjuk igazán a kapcsolatot.

Javarészt mert van barátja és nem akarok beleavatkozni..

De elöbb utóbb mindig az eszembe jut, ha társaságban vagyok stb.

Gyakran nem tudok aludni mert rá gondolok.

Mit tehetnék?



2017. júl. 22. 22:26
 1/4 anonim válasza:

Keresel valami hobbit.


Ez az egész azért van mert nem láthatod sokat így muszáj megbecsülnöd, továbbá ideálizálod. Ha találkoztok még, jön majd a nagy pofára esés.

2017. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na és??? Én meg Road OS vagyok hol a probléma? És tudom én is hogy a Depresszió egy nagyon jó zenekar.

Amúgy keress mást. Ha túl tudsz lépni akkor lesz a jó. Amúgy velem is volt hasonló de aztán jött a sport és ott túl léptem. Van több lány is aki tetszik de már nem úgy mint annál a lánynál. Nem rajkngás csak egyszerűen tök jól néz ki és össze jönnék vele ha akarja alapon.

2017. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Miért esnék pofára?

2017. júl. 24. 00:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, köztetek még semmi sem történt, így könnyebb elfelejteni. Találsz mást, és egy idő után nem fogsz a lányra gondolni.

Sajnos én 3 éve nem tudom túltenni magam az exemen. Na, ez az igazi probléma!

Ne aggódj, neked hamar menni fog már.

2017. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!