Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hazudtam a barátomnak de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátomnak de nagyon szeretem. Mit tegyek hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés
Hazudtam neki. Egy elég nagy dologban vagyis inkább rahagytam de kb egy honap múlva megmondtam hogy nem igaz. Szakított velem de továbbra is egyutt éltünk nem küldött el ha el akartam menni nem engedte. De attól függetlenül összejött egy másik csajjal ami elvileg csak megjatszas. A nővére azt mondta 100 százalék hogy rendbe lehet hozni. Hogy kaphatók vissza? Mit tegyek? Nagyon szeretem.
2017. júl. 23. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit hazudtál?
2017. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az magán dolog de lényeg hogy ő azt mondta h megálmodta hogy az megtörtént én mondtam neki hogy nem erre ideges lett mondta miért hazudik ő megálmodta és úgymond rahagytam hogy jó akkor megtörtént és ezt persze kész ténynek vette. De engem mardosott a bűntudat és johogy megmondtam hogy nem nem igaz akkor már hitt nekem. És akkor szakított velem. Azóta már enyhült kicsit de még mindig nem bocsátott meg
2017. júl. 23. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Pont nem mindegy, mit kamuztál.


Én amúgy kitettelek volna, és látni sem akarnálak többet. Hazug ember nem változik.

2017. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért rohadtul nem mindegy mit hazudtál. Ha nem akarod megmondani mert annyira nagyon magán ügy, akkor ne írd ki a kérdést feleslegesen mert nem tudunk segíteni ha nem tudjuk miről van szó.
2017. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azóta egyszer nem hazudtam neki és ahogy írtam nem azért hazudtam mert annyira akartam és nagyon meg is bántam. Csak annyi hogy akkor van rá esély hogy megbocsát?
2017. júl. 23. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha valóságnak képzeli az álmában történteket, sőt, rá is kérdez, hogy megtörtént-e, legjobb -ha bármennyire szereted is- ha te szakítasz vele.

Ha erre képes, akkor más marhaságra is képes lesz.

2017. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy nagy hazugság is elég, nem kell több. Ugyanazt mondom, nem mindegy hogy mit hazudtál, lehet megbocsát, lehet nem, attól függ mennyire fájt neki a hazugságod.
2017. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, próbálkozz, mert értelmi szint alapján nagyon összeilletek, csak légyszi, ne szaporodjatok.
2017. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem engedett el ? Ergo fogva tartott?

Én ott hagynám a helyedben...

Az lesz a vége hogy meg üt... Akkor meg már NEM tudod ott hagyni ...

2017. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nem tartott fogva. Nem akarta hogy elmenjek azt mondta akkor ő is elmegy. Utána inkább terelte a témát de úgy aludtunk el hogy előtte megkért rá hogy ne menjek el majd megbeszéljük csak ne menjek
2017. júl. 25. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!