Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a legjobb fiúbarátomba,ő már korábban bevallotta,hogy tetszem neki,de akkor nem akartam elrontani a barátságunkat,de most mind a ketten más suliba megyünk és olyan minden mindegy alapon elszeretném neki mondani személyesen vagy megírom neki,már sokszor utaltunk rá,sokszor ölelgetet meg rajtam fejüdt,célozgatot,hogy egyszer úgyis össze fogunk jönni,én meg párszor flörtölgettem vele,de egyébként ilyennél mindig kinevettem meg ledobtam magamról,mert akkor még nem tudtam,hogy mit érzek,most már tudom,de nem tudom hogy mondjam el neki,mert eddig ő is sok lányal írt én is írtam fiúkkal és szerintem nem sejti,hogy tetszik nekem.Szerintetek hogy mondjam el neki és mikor?

2017. júl. 25. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Odaállsz elé és elmondod neki.
2017. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!