Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mivan? (kicsit hosszú)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Még Január eleje fele össze jöttem egy fiúval aki két het után dobott is azzal az indokkal hogy már nem szeret. Pár hónappal később össze futottunk az utcán és köszöntünk egymásnak.Mikor haza mentem láttam hogy rám írt és érdeklődött affelől hogy vagyok, beszélgettünk egy darabig majd össze vesztünk valamin és nem beszéltünk többé ,ez volt olyan június fele.Pár napja rám írt megint azzal a szöveggel hogy hiányzom neki és még érez valamit.Mivel én is érzek valamit ezért mondtam hogy akkor beszéljük meg.Viszont véletlenül egy kicsit bunkó voltam vele és megsértődött rám és megint össze vesztünk.Kicsit kiakadtam ezután és mikor ő ezt megtudta akkor az volt a válasza hogy "helyes".

Nem tudom hogy most mivan köztünk. Ti mit gondoltok erről?



2017. júl. 26. 05:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából picit bonyolultabb a sztori de túl hosszú lenne leírni az egészet :D
2017. júl. 26. 05:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még is mit szűrhetnénk le? Hogy szakított veled, ha beszéltek bunkó vagy, amiért jogosan akad ki. Valószínűleg fiatalok vagytok, olyan 14 körül, hisz két hétig tartott csak.

Ha már kérdést írsz ki, fejtsd ki normálisan.

2017. júl. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nem 14 vagyok. Viszont tényleg nagyon bonyolult az egész sztori.

Csak nem értem a fiút. Egyszer azért szakít velem mert nem szeret de pár hónap után vissza jön azzal a dumával hogy szeret,ha pedig rákérdezek akkor tereli a témát és ködösen beszél.Egyébként hozzá tenném hogy alapjáraton nem vagyok egy bunkó lány.

2017. júl. 26. 06:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sétrődős kisgyerek
2017. júl. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd, van jobb nála, úgyis kidob vagy megcsal az ilyen...
2017. júl. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát, ha nem 14 vagy, akkor gáz ez az egész. MErt kb úgy viselkedtek.
2017. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!