Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdhetném vele újra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdhetném vele újra, lehet még eséllyem nála? Többi lent, (kicsit hosszú lett).

Figyelt kérdés

Két évvel ezelött közelebb kerültünk egymáshoz egy lánnyal akit egyébként régebb óta ismerek.

Mivel visszahúzódó tipus vagyok ezért nem jutottunk csak a kézfogásig és pár ölelésig.

Elég nehéz életem volt, főleg abban az időben (szülők elváltak,otthon ment a balhé,suliban bukás stb...) :/

Akkor 16évesek voltunk mindketten és én szerintem túlságosan gyereknek éreztem magam egy kapcsolathoz, ő valószínűleg többet szeretett volna.

Így vége lett a "kapcsolatunknak" (férfiasan be kell valljam nem mertem megcsókolni )

De most 18 évesen úgy érzem hogy hiányzik, újra szeretném vele kezdeni.

A dolgok is rendbejöttek,tervezgetem a jövőmet.

Valahogy a 2 év alatt sosem ment ki a fejemből, de azóta nem is nagyon beszélgettünk,nem tudom mi van vele,van e azóta barátja stb.

Nem tudom, hogy lehet e eséllyem nála,hogy reagálna ha csak úgy ráírnék, mit mondhatnék neki?

A válaszokat előre is köszönöm, remélem tudtok tanácsot adni,esetleg ha valaki hasonló cipőben jár írhat privátban is,beszélgethetünk.

18f



2016. máj. 16. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Jöhet 😏
2016. máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 m.e válasza:
Veszteni valód nincs,csak ha már felkeresed és ő reagál ne legyél olyan NYÚLBÉLA ,mint voltál.Nem azt mondom egyből nyomulj,de egy kicsit légy magabiztosabb.
2016. máj. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!