Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, érez irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, érez irántam vmit vagy inkább maradjunk csak barátok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit fél éve ismerek(január óta ugyanannál az egyesületnél edzünk) Mikor áprilisban kiderült hogy oztálytársak leszünk elkezdtünk ismerkedni. Nagyon jókat tudunk beszélgetni akár ilyen 1-2 órán át is. Májusban ugy éreztem tetsze neki mivel egyre többször keresett meg kért tablót(amit azóta se kaptam meg) aztán júniusban összejött egy csajjal atomrészegen és vele 2 hétig se voltak együtt. Most megint beszélünk,, de inkább én írok rá. Aztán tegnap ugy éreztem nem akar velem beszélni, ezért mondtam neki hogy nem akarom zavarni, de szeretek vele beszélni s ő a egyik legjobb fiúbarátom, és erre egy pirulos szmájlival reagált. Érez még vmit? Barátaim azt mondták és én is igy gondolom, hogy lehet bizonytalan és még nem heverte ki a szakítást. Van még esélyem? 14/L

2017. júl. 26. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Házinyulra nem lövünk! Ez alap szabály, de a te dontesed :D
2017. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
14 éveaen "atomrészegnek" lenni? Gratulálok hozzá :)
2017. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

#2 a fiú valszeg idősebb


Persze hogy van esélyed, csak ne legyél hülye és ne próbáld meg "rávezetni" hogy bejön neked meg ilyen hülyeségek, hanem tudasd vele szemtől szembe. Vagy ha nem akkor törődj bele az örök friendzone-ba

2017. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy mi lehet a dologból.

Úgy is az lesz, ami lehet.

Te tegyél annak érdekében, amit te szeretnél.

Ha van már tapasztalatod párkapcsolatról, és tudod mire jó, mit vársz azt tudod viszonyítani a "barátság előnyeihez".

Ha nincs még "többmintbarát"-i tapasztalatod, itt az alkalom!

Ne félj, nincs mit elrontani! A hibák a játék részei!

2017. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 én is ezen lepődtem meg 14 évesen mitől leszel atomrészeg ??? kinthagytad a napon a szívószálas almalevet és este megitta ? mellesleg 14 évesen ne a pasizáson járjon a fejed hanem inkább azon hogy egy normális jövőkép legyen elötted majd 2-3 év múlva ráér ez.
2017. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!