Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, hogyan mondjam el, hogy bejön nekem és hogyan jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves lány akit kiskoromtól fogva ismerek, de sajnos külföldön lakik ezért csak ritkán találkozunk személyesen. Ám pár hónapja kezdem azt érezni, hogy én igazából szeretem őt.


Szerintem neki se vagyok közönbös, pár hete volt egy rendezvény amin mind a kettönk családja jelen volt és amikor egyedül álltam odajött hozzám, mellém ült a vacsoránál, sokat beszélgettünk, de ez nem csak most volt, hanem mindig amikor ebben a kb fél évben kétszer is találkoztunk élőben. Elég gyakran beszélgetünk facen is és gyakran ő ír rám.


Ám a családjaink nagyon jóban vannak és félek, hogyha félreértem a dolgot és kitálalok neki, akkor megromlik a viszonyunk (mind nekünk, mind családjainknak) és azt semmiképpen sem szeretném, de majd' felemészt a tudat, hogy bár szerelmes vagyok belé, mégsem merem és tudom elmondani neki.


És ha össze is jönnék vele, hogyan lehetne ezt a famíliáknak tálalni?

Mert ahogy az apját ismerem, megölne ha megtudná a dolgot. A lánya egy barátjának még elfogad, de mint fiuja... (persze ez nagyon nagy előrerohanás:/ )


Bocsi a sok kérdésért és köszi a válaszokat. De kérlek értelmes dolgokat irjatok. (F)


2017. júl. 26. 01:36
 1/3 anonim válasza:
Mond,el neki minél hamarab hogy mit érzel Ha kettesben lesztek akkor mondj el neki mindent mond neki hogy Mit érez irántad mármint hogy barántilag kedvel vagy tenyleg tetszel neki de figyelj ne várd hogy ő mondja el hogy mit érez mert egy lány nem mondja el neked kell bátornak lenned és szed össze magad ês mond neki hogy tetszik, és hogy fülig bele vagy esve ettől elpirul biztosan csak légy ősszinte és légy komoly szoval mond el neki mit érzel és ő is elmondja szoval mond el neki minél hamarabb, szerintem ha tetszel neki és neked is ő akkor garantálom hogy össze jöttök csak legy vele kedves és ősszinte mondj el neki mindent és jobb lesz neked hidd el sikeres leszel mert ugyis azt fogja mondani hogy ó, de cuki vagy stb... Vagy ha azt mondja hogy figyelj te vagy a legjobb fiú barátom akkor neked vége xd
2017. júl. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És arra mit tudnál tanácsolni, h két külön országban hogyan lehet tartani a kapcsolatot (ha összejön a dolog)?
2017. júl. 27. 00:53
 3/3 anonim válasza:
Facebook/messenger/skype stb.. Mást nem tudok tanácsolni
2017. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!