Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon régóta tetszik egy srác, tudom hogy én is tetszem neki, meg ezt ő is tudja hogy nekem tetszik ő, tehát na:D

Szombaton találkoznék vele csak nem tudom, mit mondjak neki. Öleljem meg? Vagy mit csináljak? Annyira nem tudok megszólalni, megmozdulni olyankor. Vagy hirtelen mondjam neki hogy rohadtulteccel (igen, tudom, tetszel a helyes)

12/L



2017. júl. 27. 23:37
 1/5 A kérdező kommentje:
A fiú amúgy 13, az osztálytársam..
2017. júl. 27. 23:40
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Ajak ezek a mai fiatalok( még szólalt a 16 éves vén szamár aki még egy csajnak a kezét sem fogta meg XDD)

Aztán csak óvatosan.

2017. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztály társal nem kezdünk kapcsolatot,sokan mondják,de ha már össze akarsz vele jönni jol gondold meg! Mert ha szakítotok osztályon belül ki tudja mi lesz.(ugy értem lehet piszkálni fogjátok egymást stb...)
2017. júl. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sok idő múlva másik iskolában fogok tanulni, szóval ez mindegy.
2017. júl. 28. 02:42
 5/5 Apothecarian válasza:
Nem tudom mi a programotok, mentek-e valahová, vagy ilyesmi, de szerintem próbálj meg lazítani. Beszélgessetek olyan témákról, amik mindkettőtöket érdekelnek, mindig jó ha együtt nevettek és kibeszéltek dolgokat. Esetleg megpróbálhatsz az érzéseidről is beszélni, hogy tetszik neked, bár nem tudom ő mit merne rá mondani. Amikor már indultok akkor adhatsz puszit neki az arcára, vagy ilyesmi, a nők azzal is tudják jelezni, hogy örültek a férfi társaságának. No, de ez helyzettől is függ, mert lehet ettől zavarba jön, meg talán Te is :D Nehéz ezt így megválaszolni, akárhogy is próbálom. De a lényeg akkor is az, hogy nyugi és lazíts, felszabadultan minden könnyebb, görcsösen meg nem mindig mennek jól a dolgok. Hát, remélem tudtam segítnei. Sok sikert!
2017. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!