Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy hogy rám ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy hogy rám ír a leányzó?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy más egy másik kérdésbe hasonlót írtam de most igencsak érdekes helyzetbe vagyok. Most nem mondok neveket . A lánynak van pasija akit szeret meg minden . De itt van az hogy én meg nagyon jó haverja vagyok. És velem többet beszél mint a pasijával. Sokszor rám ír messengeren a csaj még akkoris amikor én nem írok neki vagy .net közelbe se vagyok. A pasijával találkoztam már és beszélgettünk is. Jófej ő is. Csak az az érdekes hogy velem meg sokat beszél a csajszi és többet mint a pasijával. Az meg ott van hogy nagyon szeret engem is csak nem szerelmileg. Nektek erről mi a véleményetek? 18F vagyok 19F a pasi a csaj meg 17.

2017. júl. 28. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A szerelem triangulum. Miközben beszélgetsz a lánnyal mutass egyéniséget és ne olyan dolgokat amitől egyértelműen friendzoneba tesz. Meg persze hívd el valahova beszélgetni aztán szikrázzon csak az a légkör:D
2017. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak barátilag szeret :)

Nekem is volt egy ilyen csaj ismerősöm, neki nem volt senkije, volt mikor nekem sem, és egyértelműen csak barátok voltunk :) :/

De próbálkozni lehet .

2017. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah egyetértek.
2017. júl. 28. 10:35
 4/5 Apothecarian válasza:
Arra kell vigyzáni, hogy ha tényleg csak barátként szeret, és az ember előhozakodik azzal, hogy többet szeretne, könnyen elrontódhat az egész barátság és a nők többsége ilyenkor így elmenekül és megszakítják a kapcsolatot. Persze van kivétel és lehet hogy közben meg te is tetszel neki. Saját tapasztalat, hogy megpróbáltam egyszer egy ilyen esetben, a csaj meg is lepődött, plusz aztán többet nem láttam :-D
2017. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Beteg egy világ ez. Akár istenben hiszünk, akár az evolúcióban, a nemeket egyik sem azért választotta külön, hogy barátkozzanak egymással. De hát ti tudjátok. Jogotok van úgy cse52ni el az életeteket, ahogy akarjátok.
2017. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!