Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit a leányzó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit a leányzó?

Figyelt kérdés

A teremben, ahol edzeni szoktam van egy lány, aki az elmúlt időszakban, mintha egyre többször tekintgetne felém, de amikor arra fordulok, hogy lássam, már nem látom a szemeit, inkább csak fejforditást.


Ma az egyik gépet akartam használni, ő pedig pont mellette volt, gondoltam megkérdezem, hogy nem tudja-e, hogy van-e valaki ott (én akkor értem oda a terem másik részéből, takarásból). Eddig még soha nem beszéltünk, egy szót se, a hangját sem hallottam még sose. Válaszolt szépen egész mondatban, nem csak igen/nem-mel. Kis idő múlva átmentem egy másik géphez szintén annak a részén az edzőteremnek. Csináltam már vagy 2 sorozatot, amikor ő kérdezte meg tőlem, hogy használom-e még azt a gépet, amelyet már ott hagytam.


Ismét kis idő eltelt, közben végeztem a mai edzésemmel, gondoltam mielőtt megyek elköszönök, mondtam is, hogy további jó edzést erre annyit válaszolt, hogy köszöni nekem pedig kellemes hétvégét kiván.


Tudom, ez igy leirva nem soknak tűnik, igazából lehet, hogy csak udvarias akart lenni.


2017. júl. 15. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szex lesz.
2017. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen legközelebb hivd el valahova edzés után
2017. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi extra..
2017. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak tetszel neki, de ez még nem jelent önmagában semmit.



19/L

2017. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!