Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megérné elmondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérné elmondani neki hogy többet érzek iránta?

Figyelt kérdés
Egy nálam két évvel fiatalabb lánnyal még tavaly ősszel ismerkedtünk meg, a suliban néha nézett engem, és integetett, párszor beszéltünk is négy szem közt. Júniusban írtam rá végülis, azóta beszélgetünk gyakorlatilag napi rendszerességgel, de szinte mindig én írtam/írok rá. Aztán lassan elkezdtem többet érezni iránta mint barátságot. Kb. 2 hete találkoztunk, semmi különös nem történt, csak beszélgettünk és sétáltunk, de mondta, hogy szeretne még velem találkozni, illetve hogy mindig feldobja ha beszélünk. Tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy menő valaki, nem járok gyakran szórakozni, de szeretek hülyéskedni. A lánynak lételeme igazából a hülyéskedés, mindig jókedvű, és ő inkább társasági ember mint én. Ezenkívül van egy fiúbarátja, aki elég nagy nőcsábász, és szerintem ez a lány is érez iránta valamit. Szóval úgy érzem nem vagyok elég jó a lány számára. Na most az a helyzet hogy 1 hónap múlva megyek egyetemre, távol kerülök a lakóhelyünktől, és legjobb esetben is csak hetente tudnék hazajárni. Azonban ha esetleg összejönne vele a kapcsolat, akkor nekem nem lenne problémám a távolsággal, mert úgy érzem számomra ő lenne a tökéletes, ha kell, várnék is rá. Szerintetek megérné elmondani neki hogy szeretem, vagy ne bolygassam a dolgokat? Előre is köszi a válaszokat! 18/F és 16/L
2017. júl. 28. 16:07
 1/2 DollarDog ***** válasza:

Én nem akarlak rábeszélni semmire hisz te döntöd el hogy legyen hisz ez a te döntésed de itt két eset van!

1.Szakítasz vele hisz ha csak hetente látod,akkor fennáll a veszélye hogy a lány megcsal hisz hetente 1 alkalom elég kevés és ö többre vágyik! Ugyis lesznek egyetemen is csajok akik a te korosztályodból valók esetleg idősebbek!

2.A lánnyal maradsz és nem gondolkozol ilyeneken hogy megcsal vagy hogy nem vagy elég jó neki! Egyszerűen csak add magad és nem lesz gond!

Többet nem tudok javasolni! Sok sikert a döntéshez!

2017. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs sok veszteni valód,menj és hódítás meg a lányt ;)

És beszéld meg vele,hogy ő ilyen feltételek mellett belemenne-e egy kapcsolatba

2017. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!