Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megérné megpróbáln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérné megpróbálni? Elég bizonytalan vagyok!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egy hete ismerkedtem meg. (Előtte is, kb egy éve csak néztem, mert nem mertem hozzászólni) Nagyon kedves, vicces, nem azokat a "sablonos dumákat" erőlteti. Mondták már, hogy nagyon összeillünk. Nem rég azt vettem észre, hogy, bejövök neki. Csak elég csajozós és félek, hogy másokkal is ezt csinálja és felsülök. (Elég helyes és a csajok tapadnak rá mint bundáskenyérre a héjja :D) Attol nem kell félnem, hogy elpártol mellőlem ha már összejöttünk, mert becsületes és hűséges fajta. Szerintetek megpróbáljam?
2017. júl. 18. 22:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nyugodtan kérdezzetek róla/rólam bármit!;)
2017. júl. 18. 22:26
 2/5 anonim ***** válasza:

" Csak elég csajozós és félek, hogy másokkal is ezt csinálja és felsülök. "

Biztosan csak veled ismerkedik, főleg,hogy a pitsák lógnak rajta.


Amúgy csak 1 hete ismered. Fogalmam sincs, mire alapozod,hogy párkapcsolatban lesztek, de ilyen ábrándozásokkal lehet nagyot bukni. Alig ismered, majdnem egy idegen.

2017. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Több éve ismerem csak sose beszéltem vele. Most pedig nagyon sokat :')
2017. júl. 18. 22:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, látásból ismered több éve.

Beszélni csak egy hete, és ez a lényegen nem változtat.

2017. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Sok olyan fiút ismerek akikre tapadnak a csajok de a barátnőjükkel tisztelettel bánnak. És nem verik át őket meg törődnek velük. Igaz az ilyen fiúknak van ellentétük. Ha belefér egy kockáztatás próbáld meg :)
2017. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!