Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki már egy jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki már egy jó ideje tetszik, és már egy ideje beszélgetünk is. Részletek lent. Fő kérdés: Próbálkozzak tovább? (14 F)

Figyelt kérdés

A barátaim rávettek, hogy el mondjam neki, hogy tetszik, vittem neki virágot, és egy ajándékot, amire tudtam, hogy vágyott. A lány meg mondta, hogy Én nem tetszem, neki, és nem tudna minket elképzelni együtt. Fontos vagyok számára, de soha nem tudna úgy szeretni. Az is közre játszik, hogy az ex barátnőm a legjobb barátnője, és természetesen Ő fontosabb neki mint Én. Az ex barátnőmmel barátaim szeretnének beszélni. Meg próbáljuk-e összehozni ezt az egészet vagy, veszett fejsze?


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 29. 04:06
 1/4 anonim válasza:

Meglehet,hogy az exed beszélte rá a csajt. Pontosabban mond el az érzelmeid,kettesben és kérdezd meg miért gondolja,hogy nem illenétek egymáshoz. Majd ha akkor is azt mondja,hogy nem lehetséges,hagyd őt. Felejtsd el!

(Remélem,hogy hasznos a válaszom :) )

2017. júl. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet a volt barátnőd,elmesélte neki milyen rossz ember vagy, és ezért.

Kérdezd meg miért nem jó neki. És ha utána is nem a válasz,hallot ügy.

2017. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de azt jól tudom, hogy a volt barátnőm, nem mondott neki semmit. Csak nem szeretné megbántani, azzal hogy össze jön velem... Amit nem értek, hogy annak kéne örülniük a másik boldog. Elmondta nem tudna minket el képzelni soha együtt, és ez nem js fog változni..
2017. júl. 30. 04:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak simán nem vagy a csaj esete. A barátnője sztem nem tartja vissza mert akkor szóba se állna miatta veled. Ne erőltesd rá a kapcsolatot ha nem akarja.
2018. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!