Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe beleszerett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe beleszerettem. Csak az a baj hogy ő másba szerelmes. Elvileg együtt vannak de a lány is úgy forgalmazott hogy ez nem kapcsolat és bonyolult. Mit tehetnék hogy engem válaszon?

Figyelt kérdés
A lányról annyi hogy egy kicsit félénk és naiv. Nagyon sokat beszélgetünk a lánnyal. A srác akivel elvileg együtt van nagyon sokszor mond olyanokat neki amitől depressziós lesz. A lány tudja rólam hogy nekem nagyon tetszik, próbálkoztam is nála mikor még nem voltak együtt. Erre ő majd nagyon szerencsés lesz az a lány akivel én majd osszejovok. De az a baj hogy nekem ő kell mert benne megtaláltam mindent amit szeretek. Előre is köszönöm a válaszokat

2017. júl. 29. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ha ő a másik srácot szereti akkor legyen vele. Tisztában vele, hogy neked bejön, de visszautasított. Ha tovább próbálkozol szépen be fogsz égni nála.
2017. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*tisztában van vele
2017. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni, és nyitni más lányok felé is. DE a pasi miatt tartsd szemmel, hiszen ha a srác tényleg rendszeresen padlóra küldi, akkor jól eshet neki egy barát aki törődik vele, még akkor is ha ennél tovább nem juttok, hanem maradtok "csak barátok". Sőt, ha szakítanak a sráccal, akkor te leszel az, aki mellette állt a nehéz időkben, és ez növelheti az esélyeidet.
2017. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mi baj lehet velem hogy amikor vkiben megtalálom az igazít mindig másba lesz szerelmes és én meg csak maradok barát
2017. júl. 30. 04:22
 5/5 anonim válasza:
keress mást
2017. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!