Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb lány barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Láttam már itt hasonló kérdéseket, de az én sztorim kicsit eltér tőlük.

Több, mint 2 éve szerelmes vagyok a legjobb lány barátomba és azóta is szeretném neki elmondani, de nem akartam sose tönkretenni a kapcsolatát (lassan 3 éve van együtt a pasijával, aki idősebb nála és kb. leszarja szegény lányt). Nem szerelmes a srácba, de mivel állandóan drága cuccokat kap tőle, elvannak. Mindig kérdezem tőle, hogy miért van vele együtt, de mindig kitérő választ ad és nagyon bánt, hogy olyannal van együtt, akit nem is szeret igazán. Szinte minden idejét velem tölti és van köztünk egy általános vonzalom. Bár én nem tudnám elvinni Miamiba nyaralni,mint a srác, de mindennél jobban szeretem. Nem akartam bekavarni, ha neki így jó és lehet, hogy a barátságunk is ráment volna. Reméltem, hogy majd szakítanak és elmondhatom neki az érzéseimet, de idén érettségizünk és utána külföldre költöznek és lehet, hogy soha többé nem látom viszont. Mit csináljak? :(

19/F

(a lány szintén 19, a pasija 26 éves)



2016. ápr. 17. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer élsz, mondd el neki!

Lehet ő is hasonlóan érez, és ott hagyja azt a barmot.

Viszont ha nem mondod el nagyon rossz lesz az a "Mi lett volna ha..." Érzés.

Mondd el, rosszabbul nem végződhetne, mintha nem mondanád el es akar évekig benned maradna az a rossz érzés, hogy "De mit mondott volna ha..."

Így legalabb risztaban leszel a helyzettel és nem fogod magad őrölni.

2016. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Flipper9159 válasza:
89%
Mond neki ez biztos be fog jönni: Júlia! ELŐ A DUDÁKKAL!!!
2016. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A lány ott fog külföldön egyetemre járni ha felveszik. Akár együtt vannak, akár nem, nagyon valószínű, hogy nyáron kiköltözik. Már nem igen van mit veszítenem, szóval a tanári szerenádokon való iszogatás után lehet, hogy kiöntöm neki a szívem vagy legkésőbb érettségi után. Az a baj, hogy akár viszonozza az érzéseimet, akár nem, el fogom veszíteni és talán még sokkal rosszabb lesz, ha ő is hasonlóan érez:(
2016. ápr. 17. 19:06
 4/14 anonim válasza:
A kétely a legrosszabb, a bizonytalanság, "Mi lett volna, ha"... Mindenképp mondd meg neki mit érzel, amilyen hamar csak tudod. Legalábbis én a helyedben ezt tenném. Voltam már hasonló szituban és életem végéig bánni fogom, hogy mikor elmondtam az illetőnek, már késő volt.. Mondd csak el neki, ezek szerint vesztenivalód, túl sok úgysincs. :)
2016. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én is tuti elmondanám. Lehet hogy csak egy kis jelre vár, vagy valamire tőled, szval én tuti megmondanám. És ha elmegy? Legalább még egy pár jó hónapotok biztos lesz.
2016. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha nemet mond, akkor még a barátságunknak is vége lesz. Amúgy meg én nem tudom neki megadni azt a sokmindent, amit attól a gyökértől kap nap mint nap. Miért hagyna ott egy gazdag férfit egy korabeli gyerekért, aki teljesen átlagos anyagi helyzetben él? Főleg úgy, hogy pár hónap múlva már nem is lesz az országban. Borzalmasan rossz ez az érzés:(

De biztos, hogy hamarosan elmondok neki mindent.

2016. ápr. 18. 18:08
 7/14 Andicika ***** válasza:

Szerintem itt nem ártana mérlegelned, hogy a csajnak mi a fontosabb? A pénz, vagy a boldogság? Szerintem ha még együtt van a pénzes pasival, akkor neki a pénz kell még, nem szerelem, akkor is ha kihasználja. Neked kell olyan csaj aki ezt tette az ezelőtti pasijával?

Oké, legjobb haverok vagytok minden, de a többieknek is igazuk volt, hogy "mi lett volna ha..." érzés benned maradna. Mivel egyszer úgy is elválnak az útjaitok, ezért szerintem érettségi után mond el, csak azért, hogy ha esetlegesen megharagszik rád, vagy összevesztek, az ne menjen rá az érettségi eredményeidre ;)

2016. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nem szereti a barátját, akkor itt az ideje, hogy elmondd neki. Mivel jó a kapcsolatotok, nem gondolom, hogy megromlana a kapcsolatotok ettől még akkor sem, ha nem viszonozza az érzéseidet. Szereted, ne hagyd, hogy elrontsa az életét és egy olyanra pazarolja az idejét, aki nem is szereti. Mondd el, ennél többet és jobbat nem tehetsz.

25/l

2016. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ő csak a barátod akar lenni
2016. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
te egy oltári nagy barom vagy.
2016. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!