Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak hozzám nem illőek találna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hozzám nem illőek találnak be?

Figyelt kérdés
Hogy lehet, hogy engem csak olyanok találnak be akik szerintem nagyon nem illenek hozzám, és a személyiségük; vagy nem is tudom mi miatt bottal se kategória mind. A röhögcsélős, irritatív lányok akik imádják ha figyelnek rájuk.. Őket, hogy kerüljem el?.. Miért nem képes egy normális lány se észrevenni? :P Nem beképzeltség, de szerintem ronda se vagyok.. 173cm magas vagyok, és szőke a hajam/kék a szemem. Szerintem ez annyira nem lehet rossz.. Btw nekem a "normális lány" a kicsit visszahúzódóbb, inkább otthon ülő, szerény lány, aki nem iszik, nem drogozik, nem szopja le a fél társaságot.. Emlékszem 2-3 éve bepróbálkozott egy lány nálam.. Elutasítottam, és utána meg a fél baráti köre azzal basztatott, hogy milyen szemét vagyok, hogy összetörtem az érzéseit.. Az ilyenekre nincs valami praktika, hogy elkerüljem őket? :c

2017. júl. 30. 02:32
 1/9 leti15 ***** válasza:
Lehet, hogy ez azért van, mert úgymond rossz helyen keresed a megfelelő lányt. Például, ahogy említetted, a szerényebb, otthonülős lányokat bírod. Őket nem lehet pl. egy buliban megtalálni,(persze vannak kivételek ;) hanem strandon, vagy suliban is akár. Lehet, hogy ránézésre is látod majd, hogy az ideálod-e. :)
2017. júl. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem járok bulizni, és Az iskolában nem is ismertem magamhoz hasonló fiút. Én nagyrészt csendes voltam és inkább animéztem mint ittam meg cigiztem volna.. Ezeknek ellenére csak olyanok találnak be akiknek feltűnési viszketegsége van..
2017. júl. 30. 03:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, figyelem mindenkinek kell. Persze, van egy pont, ami már túl sok. Arra nem gondoltál, hogy van hozzád illő lány, csak őt meg nem veszed észre? Komolyan kérdezem. Gondold végig. Praktika nincs az ilyenek ellen. De, lényegében, ha tucat lányt látsz, akkor már sejtheted, hogy figyelemmániás. Tudom, hogy ezzel, kb semmit sem segítek, mert ez olyan, mint tűt keresni, a szénakazalban.. A normális lányok, meg egy idő után, inkább átalakítják magukat, mert azt hiszik,hogy nektek, srácoknak, ez kell. Mert azt látják, hogy feltűnési viszketegség nélkül, a fiúk, nem is figyelnek rájuk.
2017. júl. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez megint relatív, én iskolában is mindig azokat a lányokat 'figyeltem' akik magukban ültek, vagy éppen csöndesen, nyugodtan viselkedtek. És nem tudom, miért hiszik azt, hogy nem érdeklik így a fiúkat..
2017. júl. 30. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Na ária testvérem. ( Azért ária, mert kék szemed van és söke vagy. Igen egy szar poént sütöttem el )

Még válaszoltam magadnak. Mert otthon ülnek.

Borotvált le a fejedet egy kb 3mm borotva gépek h csúnyább legyél a kínálat elieszted rögtön

2017. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Leesett az ária poén. Otthon vagyok a fasizmus/kommunizmus világában. De a válaszod nem volt sajnos túl hasznos.
2017. júl. 31. 00:55
 7/9 anonim válasza:
Könyvtár
2017. júl. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez se.
2017. aug. 1. 01:47
 9/9 leti15 ***** válasza:
Probalkozz több lannyal. Persze ne egyszerre.. előbb utóbb úgyis megtalalod az igazit:)
2018. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!