Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy fiúba de szerintem már nincs esélyem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam több hete pedig sokat vagyok a barátaimmal és sokat vagyok kint nem bent gubbasztok egész nap. Ilyet még nem éreztem tehát nem tudom hogy megy ez mert még nagyon fiatal vagyok. De mit csináljak? úgy érzem, hogy minden amire szükségem van, az Ő, de Ő nem igazán ér rám. Valaki valami tanács, hogy mitől lennék jobban? Vagy ne adjam fel? Boldoggá tett. (csokievést ne írjátok mert nem igazán szeretem a csokit. ) 14/L

2017. aug. 1. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mondjuk mi van :)
2017. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SZERESD MEG A CSOKIT! A CSOKI JÓ!

14 évesen szerintem még nem igazán úgy gondolkodik mint te, hogy jó volna hozzád bújni vagy fogni a kezed, légy vele sokat, ha nem tud nem akar. akkor menj oda, és mond meg neki kerek perec, hogy szeretnél vele több időt lenni, mert aranyosnak tartod ^^ csak azt nem tudod, hogy azért nincs időd rám, mert nem akarod hogy legyen mert én nem vagyok neked szimatikus, vagy csak nem gondoltad volna ezt? ^^ és mosolyogj vágj cuki szempilla rebegtetést, és vagy elfut , kifut a világból, őrülten meneköülve, vagy belepirul és a szava eláll, na ekkor fogd meg a kezét egy kézzel nyugodtan, és kiderül :3

2017. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet sajna.


Nekem sokat segít, hogy nyári szünet van, igy nem latom minden nap a suliban.


További módszerek: nem nézegetem a képeit, az üzeneteket, azokat a tárgyakat, amik rá emlékeztetnek, elteszem egy jo helyre, nem nézek szerelmes filmeket, nem hallgatok szerelmes dalokat. Próbálok keveset gondolni ra, ami a módszereimmel párosítva egészen jól működik.


En ezt mar nyári szünet eleje ota csinálom, es kb. július felére sikerült nagyjából a "terápiám".


Próbáld ki, tényleg hatásos! ;)

2017. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!🤗
2017. aug. 1. 00:19
 5/7 anonim ***** válasza:
De nem értem, miért ne lenne nála esélyed?
2017. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát mert ő focizik és nem itt lakik, tehát koleszos, és nem tudunk hétköznap találkozni mert edzései vannak, hétvégén meg megy haza..
2017. aug. 1. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, nem tudtok minden nap találkozni, de mégiscsaj mondd el neki a szitut. Ha viazonozza, akkor fog szabadidőt csinálni arra, hogy veled talalkozzon.☺
2017. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!