Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondhatnám meg a barátomn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatnám meg a barátomnak, hogy fogyjon le?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, 17 évesek vagyunk mind a ketten. Nagyon-nagyon szeretem és nem szeretném megbántani sehogy sem. Tudni kell róla, hogy nagyon érzékeny.

Pont megtestesíti az ideálom, csak az utóbbi 7-8 hónapban több, mint 20 kilóval több lett... Mindig elkezdi a fogyókúrát, aztán pár nap múlva abbahagyja.

Sajnos távkapcsolatban élünk, így nem tudnánk rendszeresen eljárni sportolni, nem tudok neki egészséges ennivalókat készíteni neki ésatöbbi.

Tényleg nagyon szeretem és ragaszkodom hozzá, viszont már kevésbé találom vonzónak, így lassan 110 kilósan.... :/



2017. aug. 1. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:

110 kilósan van csaja... nekem ez 91 kilósan nem megy... hát beszarok ezen néha, hogy mért mindég rossz helyen keresgélek O,o

csak mond meg neki, hogy nagyon szereted és vele szeretnél lenni, hogy neked nem kell senki más csak ő, és amióta felment rá ez a 20 kiló, már nem tartod olyan vonzónak, csak szeretnéd hogy a régi legyen, és ebben támogatod is amiben csak kell!

aztán öleld meg, súgd a fülébe, " a szex is rengeteg kalóriát éget ám ^^ "

az utolsó csak ilyen erotikusabb poén :) bár tényleg van igazság alapja ^^csak beszélj vele.

2017. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretsz valakit akkor elfogadod őt úgy ahogy van.. Ha azelőtt jól nézett ki és szeretted akkor most is szeresd őt.. Pl házas pár.. a nő terhes lessz baromira meghízik akkor a férfi már nem fogja őt azért szeretni mert meghízott a terhesség alatt/végett?? Elég nagy hülyeség szerintem... a válasz erre az az hogy a férfi akkor is szeretni fogja a nőt mind azelőtt vékonyan.. szóval szerintem Te nemis szereted őt igazán.. Idézem:Tényleg nagyon szeretem és ragaszkodom hozzá, viszont már kevésbé találom vonzónak, így lassan 110 kilósan... a kilók végett fogod őt Nemszeretni.. érdekes mert én azthittem hogy A szerelemben nem számít a kor a magasság se a kiló... De lehet hogy tévdtem dehát tévedni emberi dolog... 19f
2017. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ez a baj, hogy ezt itt kérdezed meg. Nem vele beszélnéd meg... Marha nehéz ám a szemébe mondani a dolgokat. Nem kell megbántani ahhoz, hogy ezt közöld vele.
2017. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért van ennyi életképtelen gyáva ember aki képtelen megmondani a másik szemébe a dolgokat?

Egyszerűen megmondod hogy neked jobban tetszett régen, és azért valljuk be...20 kiló + azért nem semmi, nem hiszem túl egészséges is lenne az a 110 kiló 17 évesen...Bár lehet csak az én véleményem. Ezt nem tudod szépen megmondani, tőle függ mennyire fogadja jól vagy rosszul.

2017. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm a válaszod, és remélem hogy majd találsz egy normális barátnőt. :)

Második, nem hiszem, hogy rossz ember lennék, amiért ez zavar. Nyílván a terhesség és egy házasság más. Ugyanúgy szeretem és egy szóval sem mondtam, hogy emiatt elhagynám, sőt maximálisan támogatnám mindenben. De gondolom téged is zavarna, ha lenne egy barátnőd és mondjuk befestené sárgára a haját, vagy ő is meghízna.

Negyedik, miért lenne életképtelenség az, hogy nem akarom megbántani? Szépen megkérdeztem. Gondoltam ír majd valaki olyan, aki már volt hasonló helyzetben és esetleg tud segíteni, de persze beszólni könnyebb.👏

2017. aug. 1. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem beszólásnak szántam vagy valami,csak nem értem miért nem lehet szimplán a szemébe mondani, utána meg is mondtam:

"hogy ezt nem tudod szépen megmondani neki, tőle függ mennyire fogadja jól vagy rosszul."

De persze ezt ne vedd észre, szerintem se. Mert ha nekem valaki utalgatna, vagy valami, az csak felba.szná az agyam. De ha odaállna hogy figyu..meghíztál, nem vagy túl vonzó így, akkor megpróbálok tenni ellene valamit. Ha megbántódik akkor ez van, majd feldolgozza és talán tanul belőle valamit. Tényleg nem beszólni akartam, csak jobban preferálom az őszinteséget, ahelyett hogy valaki inkább innen kér segítséget (igen ezért mondtam hogy élettelen, mert van aki az élet leglényegtelenebb problémáival fordulnak ide).

2017. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez vicces amit írtál , mert a kérdésedben írod hogy szereted őt de aztis hogy viszont kevésbé találod vonzónak.. Vagyis ha még tovább hízna pl 150 160 kg lenne akkor már nemis fogsz vonzódni hozzá... Pics.t csinálsz a szádból
2017. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szerelemhez kell vonzódás mert speciel én nem leszek olyanba szerelmes akihez nem vonzódom logika miiiii :D
2017. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én kerek-perec megkérdeztem a barátom hogy nem "szivem hiztal egy kicsit?" azt mondta igen, vette az adást és lefogyta azt a pár kilot😬
2017. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szia <barátod_neve>, szerintem fogyj le!"


de mondhasz olyat is, hogy:

"szerintem le kéne fogynod.."


vagy


"tudod nagyon szeretlek, de nőként úgy érzem, sokkal jobban bejönnél, ha kicsit le tudnál fogyni a kedvemért... megteszed értem?"


vagy vegyél egy erényövet, tedd rá és motiváld azzal, hogy nem veszed le addig, amíg nem kezd el edzeni és helyesen táplálkozni..

2017. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!