Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondhatnám ezt el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám ezt el a barátomnak, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy fiúval, ő halálosan belém esett, de egy dolog zavar, hogy nem nagyon van egyéni véleménye. Mindig azt mondja, hogy ha nekem van kedvem egy dologhoz, akkor neki is. Ha nekem nincs, akkor neki sincs. Meg, hogy csináljuk azt, amit én akarok, kérdeztem tőle, hogy neked mihez lenne kedved, azt mondta, amihez neked.

Nem azt mondom, hogy erőszakoljon rám mindent, valahol a kettő között kéne, hogy legyen. Ezt, hogyan mondhatnám meg neki, hogy ne sértődjön meg? Ő 22/f én 20/l.


2012. febr. 21. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
papucs
2012. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"legyél férfi"
2012. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg vele a Twilight-ot-
2012. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
100%

Mond neki azt, hogy ahhoz van kedved amihez neki is. És viccesen közöld vele, ha erre megint hasonló válaszokat ad, hogy papucs pasikat verni van kedved.

Célozgass, hogy enyhén puhap*cs és te azt nem szereted, vagy állj elé és mond, hogy legyen már férfi.

2012. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb olyan lehet mint az Amerikába jöttem c. filmben a királynéjelölt... :)
2012. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a tiéd. Egy ilyen "férfias" embert kb. 5 percig bírnék elviselni.
2012. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezen nem lehet változtatni, de talán idővel elengedi magát és ellent mondd majd a te szavadnak.
2012. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet az oka, hogy nagyon szeret és nem szeretne elveszíteni, olyan dolog miatt, hogy nem érvényesülhet az akaratod. Vannak ilyen lányok, akik azt szeretik, ha a férfi kuss.l. De Te ezek szerint nem ilyen vagy, ez kincs és meg kellene becsülnie a barátodnak, mert ritka.

Mond el neki őszintén, hogy nyugodtan mondja el a véleményét, akaratát nem fogod őt kevésbé szeretni. Biztassad, hogy nem rettegjen attól, hogy elhagyod, ha ő mondjuk bulizni menne Te meg nem. Csak mondja nyugodtan.

2012. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nemrég vagytok együtt, akkor nyilván mindig a kedvedben akar járni. De ne félj, ez majd elmúlik idővel :)))
2012. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Diavolino44 ***** válasza:

A twilightos otlet baomi jo!

En tuti megszivatnam 10 ora romantikus Jennifer Lopezes sz@rokkal!!!

2012. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!