Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondhatnék neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés
Van egy barátom több mint egy éve mégis szégyellös ez eddig nem is zavart de a hétvégét a nagyszüleinél töltöttük és az ottaniak elött kicsit sem volt megszeppenve az unoka testérei elött simán randarirozott az egyik szobából a másikba majdnem teljesen meztelenül és amikor bementünk a szobánkba megkért hogy menjek ki amig átöltözik mikor megkmondtam neki hogy ez engem zavar egyszerüen nem vett számitásba, át názett rajtam nem tudom mit mondjak még neki azt mondta ne fárasszam ilyen butaságokkal. Nem érti meg,hogy ez nekem nem butaság. Még mielött összejöttünk volna minden lány fényképét kedvelte a közösségi oldalakon mikor megkérdeztem töle hogy engem miért nem akkor is azt mondta hogy ne fárasszam öt ilyesmivel mert neki én vagyok a legszebb és ezt anélkül is kellene tudnom hogy nem kedveli a fényképemet. Holnap találkozok vele a kedvencét fözöm é ezerszer lepergett a fejemben,hogy ezt nem hagyhatom igy szó nélkül... Nagyon szerelmes vagyok belé ritkán csinál ilyesmit de akkor teljesen padlóra kerülök.

2017. aug. 1. 01:08
 1/2 anonim válasza:
Ha több mint 1 éve vagytok együtt gondolom lefeküdtetek már. HA pedig lefeküdtetek nem értem mit szégyell előtted . Viszont ha nem feküdtetek le akkor sem értem a barátnője előtt nem kéne hogy szégyelljen bármit is. Elég fura a barátod szerintem beszélgessetek erről komolyabban és ha leráz téged a dolgokkal kapcsolatban nehogy annyiban hagyd. Egy kapcsolat alapja a kommunikáció. Mondd el neki mi zavar téged ha tényleg szeret ő is ugyanannyira mint te őt akkor megpróbál változtatni a dolgokon amik téged zavarnak. A közösségi oldalas dologról pedig annyit hogy akármekkora hülyeségnek is tartja hogy be likeolja a képed ha a tudatára adod hogy neked ez jól esne és neki fontos hogy te hogy érzel (akár mekkora dolog is okoz neked örömet) akkor megteszi érted, és nem fog belehalni egy kattintásba. Minden esetre ha az én barátom így viselkedne biztos odafigyelnék... nehogy a végén te szívd meg.
2017. aug. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem először is azt próbáld megtudni, hogy miért viselkedik így, és csak utána hangsúlyozd, hogy ez neked nem tetszik.

Nem lehet, hogy konkrétan valamelyik testrészét szégyelli, ami takarva volt a családja előtt, de átöltözés közben nem?


Ez a "ne fárassz" szöveg pedig elég lekezelően hangzik.

És így a leírtak alapján eléggé úgy tűnik, mintha nem lennétek egyenlőek a kapcsolatban.

Nálunk ilyesmi meg sem történhetne. Ami az egyikünknek fontos, azt a másik is komolyan veszi. Még akkor is, ha csak a másikért teszi.


A lájkolásról meg annyit, hogy az bók.

Van, aki azért bókol, mert egyszerűen szeret

(Ő valószínűleg nem ilyen)

Van, aki azért bókol, hogy párt szerezzen.

(Ő valószínűleg ilyen, és ezért állt le vele, amint összejöttetek)

2017. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!