Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire működik egy távkapcso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működik egy távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van egy lány aki tetszik, de 100-150km-re lakik tőlünk, ezért csak ritkán találkoztunk.Azt, hogy tetszik nem csak kinézetre értem hanem személyileg is, ezért egyből megtetszett, csak ugye nem lakik közel és tömegközlekedéssel 7-8 óra oda-vissza.Beszélgettünk már facebookon is meg ugye élőben is párszor, de én többet szeretnék tőle, mint egy barátság. Mit gondoltok, működhet ez ilyen messziről?
2017. aug. 1. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:

50-50%

Vagy igen vagy Nem,de távkapcsolatban bármennyire is van rózsaszín köd,előbb utúbb mutatkoznak a gyanakvás/féltékenységt jelei

2017. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Féltékenység jelei*

Hogy amikor elmegy hova vajon tényleg oda megy ahova mondta meg ilyenek.

De próba szerencse,azt majd alakul a dolog

2017. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem fog működni egy idő után.

De nézd, lehet. Együtt töltötök pár szép hónapot, az azért nem elhanyagolható.

És nézd, nyilván nagyon fogsz a csajnak hiányozni, remélhetőleg, meg ő is neked.

Ha dolga van, vagy neked, azt értsètek meg.

De amikor tudtok, beszéljetek, videó hívás, vagy amit csak lehet. Ha találkoztok, használjatok ki minden percet. Hidd el, jó érzés nagyon. És bízz benne, ha elviszik vigyék, elviszik ha nem is vagy féltékeny.

Szóval ne parázz ezen. Mert ez hamar megölheti a kapcsolatot :/

Sok szerencsét kaszanova !!

2017. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Működhet:) barátom szülei azt hiszem 2 éve vannak távkapcsolatban vagy 10, már nem emlékszem hogy mondta de lényeg a lényeg amit szerintem értesz. Olvastam amit az elöttem lévö írt a bizalomról féltékenység meg ilyenek, hát az attól függ hogy milyen karakter vagy. Én féltékeny tipus vagyok és nagyon bizalmatlan még akkor is ha nincsen rá okom. De lehet hogy nálad meg nem lenne ez, szóval ja simán összejöhet. De a lányt is kérdezd meg hogy mit gondol erről mivel kettőtök döntése hogy mit szeretnétek. Én drukkolok. Majd írd meg hogy mi volt, hogy volt:)

L

2017. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a legtöbb lány belemenne távkapcsolatba is, mert sokkal érzelemközpontúbbak, mint a fiúk. jó, lehet, hogy csak a magam nevében beszélek, de nekem pl nem az számít, hogy xy hányszor dug meg, hanem hogy szeretem, és tudom, hogy valahol ott van nekem, még ha nem is találkozhatunk minden nap.. ha ő is szeret, az egyfajta lelki békét ad. na a fiúk általában nem ilyenek, nekik egy dolog kell: szex, szex, és szex. ha a lány nincs elérhető távolságban, akkor nem is fognak vele hosszútávra tervezni :/ de most csak a többségről beszélek. viszont ha te fiúként úgy érzed, hogy a távkapcsolat is kielégítő lenne számodra, akkor jó eséllyel indulsz, ha a lány sem közömbös irántad ;) :)

18/L

2017. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt hittem a végére nem írod ki hogy van kivétel :D Amúgy én is ilyen helyzetben vagyok csak 400km és a lány emiatt nem szeretne belemenni sajnos. Attól függ hogyan álltok hozzá. 18/f
2017. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 240km-re sem akart belemenni. F
2017. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, azt elfelejtettem írni, hogy 15 évesek vagyunk mindketten.Az meg, hogy mi lesz belőle, majd kiderül remélhetőleg minél hamarabb.Csak gondoltam megkérdezem itt, hogy mit gondol a többség, hiszen biztos vagyok benne, hogy sokan voltak/vannak ilyen helyzetben.
2017. aug. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!