Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Az hogy aludj inkább 😘
2017. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Azt, hogy semmit nem ér. Annak semmi értelme, hogy valakivel kb nem találkozok csak havonta egyszer vagy még kevesebbet.
2017. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Diamonocska válasza:
50%
Attól függ mit értünk a távkapcsolat alatt. Ha hetente egyszer találkoztok egy hétvégére szerintem teljesen elég és minden alkalomnak nagyobb a varázsa illetve a kaocsolat is kiegyyensúlyozottabb tud lenni.
2017. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha aszociális vagy akkor ajánlom.
2017. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy kamasz korban felesleges ha nem találkoznak a felek.

Példa: 2 kamasz összeismerkedik a neten ,úgy gondolják hogy egy idő után ők együtt vannak és van köztük több száz km. De nem találkoznak különböző okokból kifolyólag. Szinte soha amíg együtt vannak vagy 1x max 2x. Szerintem ez nem igazi távkapcsolat. Pláne hogy semmi értelme hogy azt mondják sokan "van pasim/csajom" de közbe még a szomszéd nénivel is többet találkoznak. Komolyan ettől mit várnak az emberek?

Az más ha valakik találkoznak hétvégéken ,szünetekben és minőségi időt tudnak egymással tölteni. Arról meg csak az a véléményem hogy aki tudja ezt csinálni és jó neki csinálja.

Én speciel jelen helyzetemben nem mennék bele. Meg amúgy se ha nem muszáj.

2017. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. :) 2,5 éve tökéletes, már amennyire egy távkapcsolat tökéletes lehet, egy év múlva ilyenkor pedig már nem lesz távolság.
2017. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!