Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti ilyenkor mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Fél éve lassan már háromnegyed éve szerelmes vagyok egy fiúba, ő ezt már régóta tudja.

Tegnap előtt viszont azt írta hogy engem választ meg hogy szeret jártam vele és nagyon aranyos dolgokat írt de egyszerűen 15 perc után azt írja hogy lehet hogy mást választok nem az fáj hogy nem szeret de mondjuk az is de legjobban az fáj hogy ki használt mint egy utolsó rongyot én voltam a pót kérek a játékszer az aki csak akkor jó ha valami baj van...

Fáj az hogy ki használt amikor én csak őszinte szeretetre vágytam.

Ezután azt írta hogy menjek beszélgessen velük skypon én azt mondtam nem ő meg azzal zsarolt hogy akkor nem jön vissza én erre azt írtam hogy nekem nem kell olyan aki nem szeret meg aki szivat és ki használ ő azt válaszolta hogy szeret és nem szivatot még nem használt ki és jó sok XD.

ez után én kértem tőle bocsánatot a hibáiért de ő csak le cseszett hogy ne írjak még ne válaszolják neki😢😢😢

Nem tudom mit kezdjek magammal arra gondolok hogy nem akarom el engedni meg hogy én vagyok a hibás...

Szerintetek mit ronthatják el?

Szeretem őt és szeretném hogy szeressen 💔💔💔

Folyamatosan két napja sírok nagyon hiányzik.

Plusz jövőre a padtársam lesz és félek hogy az órákon is el fogom magam sírni 😢😢😢

SEGÍTSETEK LÉGYSZI!!!



2017. aug. 2. 11:52
 1/3 DollarDog ***** válasza:
79%

Egyszerü a képlet! Kihasznált neked még is kell viszont neki te nem biztos hogy kellesz! Keress mást! Aki megbecsül és nem dob el! Ha találsz magad mellé valakit aki igazán szeret akkor nem fog érdekelni többet ez a gyökér :D (már bocs)!

Remélem megtalálod azt aki teljes szivéböl szeret! :D sok sikert és fel a fejjel! :)

2017. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ugy ahogy van felejtsd el a csavot.

Nekem nagyon ugy nez ki aki sose lesz szerelmes senkibe es csak egyikrol megy a masikra.

Nem fogsz sokat vesziteni vele hidd el.

A fajdalom az ami megtanit elni ugyhogy bird ki amig kell.

Meg hat ez egy tanulsag is hogy ne fuss fejjel a falnak.

2017. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor ne legyél a padtársa,de ez van ha osztálytárssal kezdesz
2017. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!