Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátnőm, aki úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, aki úgy viselkedik mint egy leszbikus, közben meg velem van. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy más lányok mellét meg fenekét nézegeti, amúgy meg csókolózunk, meg szexelni is szoktunk.

Ez a viselkedés normális, de tényleg??.....


2017. júl. 22. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ismerek ilyet, félek tőle :'DD
2017. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 I noor Y ***** válasza:
100%

Hat van az a dolog hogy az normalis ha 2 lany fogja egymas kezet de az nem h 2 fiu mert az buz.s

Egyebkent szerintem azert nezi mert hasonlitgatja magat hozzajuk h nekik milyen a melluk meg a fenekuk es neki milyen. Van egy lany ismerosom aki a kozelemben jelentette ki h mi a velemenye egy masik lany mellerol es nem volt lezbi de megis azt vizsgalta pontosan az elozo okbol

Ha nem megy tul egy hataron akkor nincs gaz

Ha igen szolj ra

Egyebkent fiuknal is elofordul h ha az egyik izmos akkor a masik megvizsgalja es hozzameri magat de attol meg nem lesz homo

2017. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak nézegeti őket akkor tényleg összeméri maga velük
2017. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok leszbi sem biszex, és én is nézem más lányok mellét meg fenekét. Persze nem bámulom meg, de ja, megnézem. Szerintem lányoknál ez ilyen alap, hogy így hasonlítgatják magukat másokhoz. :D
2017. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak összehasonlítja magát velük. Én is szoktam és nem vagyok leszbi.
2017. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt is szeretem amikor megkérdezi hogy tetszik-e valamelyik csaj a utcán. És ha véletlenül azt mondom nem hejett hogy talán, akkor jön a hülye kérdéseivel, hogy bevállnék-e egy hármas éjszakára. Ezzel megint az a gond hogy nem felháborodva mondja, hanem felveti mint egy válsztható opciót...De ha én kérdezem meg hogy mit gondol egy másik fiúról, akkor egyből lefújjogja....na nem mintha zavarna, csak nem értem a kémiáját a dolognak.
2017. júl. 22. 23:37
 7/7 anonim válasza:
lehet, hogy biszexuális? vagy csak kíváncsi, milyen lenne egy másik lánnyal szexelni...
2017. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!