Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit kéne tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány a suliba és nekem nagyon tetszett, párszor oda is mentem hozzá próbálni vele beszélgetni, de nem nagyon sikerült...

A folyosón sokszor elmentünk egymás mellet akkor a szemébe néztem de ő inkább elnézett.

Megkértem egyik lány barátomat hogy beszéljen egy kicsit vele, meg hogy mit gondol rólam.

Elvileg bejöttem neki, így amikor volt ez a nő nap akkor vittem neki egy virágot, akkor nem nagyon tudott mit mondani kicsit lefagyott.

Így eléggé nagy valószínűséggel rájött hogy tetszik nekem.

Később kiderült hogy már meggondolta magát, és nem is történt semmi egy jó ideig. De azért észre vettem hogy néha néz engem távolabbról, mintha mégis érdekelődne de nem mond nekem semmit.

És ebbe kérnék segítséget hogy ilyenkor most mi van?:D

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


2017. júl. 11. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Látja, hogy tetszik neked (valószínűleg fordítva is), de mivel te vagy a fiú neked kell kezdeményezzél.

Nem tudom hány évesek vagytok (ezt azért ehhez kéne tudni), de ő mennyire áll készen egy kapcsolatra, mennyire beszédes valaki...


Írj rá fb-n, vagy email-en, vagy hívd fel telefonon.

Pl. hívd el moziba: most jelent megy egy film, és megnézné-e veled. Ha igen, akkor onnantól már sinen vagy. Akkor utána meghívhatod pl. egy sütire, ... , megkérdezheted, hogy van-e barátja (ebből is láthatja hogy szándékaid komolyak, de olyan utcába nem mész, ami már foglalt), majd beszélgethettek arról, hogy "eltudná-e képzelni veled egy komolyabb kapcsolatot"... stb. aztán vagy igen/vagy nem lesz. És ha nem, akkor se komorodj el. Végülis a magad részét te megtetted akkor már.

2017. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én 15-éves vagyok ő fiatalabb nálam, de szerintem ezt ö is tudja. Nincs fenn facebook-on így nem tudok rá írni.

Amúgy még az elején megkérdeztem hogy volna e kedve suli után eljönni beszélgetni de akkor kicsit mosolyogva azt felelte hogy: nincsen O.o

2017. júl. 12. 00:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Még nem áll készen akkor egy találkozásra, nem érett rá. Erről nem tehetsz, felteszem, hogy ha nagyon szereted, akkor nem mondtál le róla. Próbálkozz nála később.


De mondom, ne otthonra hívd, hanem valahova közel hozzájuk, majd ha sikerül.

2017. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De amúgy én se arra gondoltam hogy, áthívom hozzánk:D

2017. júl. 12. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!