Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek furcsa az, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek furcsa az, ha egy 19 éves fiú összejön egy 25 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Lánynál valami hiba lehet.
2017. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2017. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
mért lenne hiba a csajnál? :D azért mert neked nincs senkid, ne itt adagold már a fa--szságot kérlek, ahh ezek a hülye kommentek ba--zdmeg
2017. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3: Talán azért, mert egy 25 éves nő már jóval több élettapasztalattal rendelkezik, mellette egy 19 éves ránézésre meg agyilag is egy kisfiú.

25 körül a nők már a korosztályukban keresgélnek, vagy a 30-asok között, akikkel már lehet mit kezdeni, biztonságot nyújtanak és gyereket tervezhetnek velük.

Ebben az esetben valószínűleg a nő önbizalom-hiányos vagy csak végre talált egy pasit, aki akarja, és örül szépen. Persze ez nem szentírás, de fogalmam sincs, mi más állna a háttérben.

2017. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
#4: ismerek több olyan 30-as lányt, akiknek eszükben sincs még a biztonságot, jövőt, gyereket keresni egy férfi mellett, hanem buliról bulira járnak, és nem vetik meg a 18-20 éves korosztályt fiúkban. Mondjuk ez egy érdekes társadalmi jelenség, erről is lehetne beszélni sokat, de ma már nem számít furcsának.
2017. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Képzeld, van barátnőm. Az, hogy szerinted ez normális, az egy dolog, attól még nemkell lemondani. Fordítva okés, de azért egy 25 éves már mást akar mint egy 19... Aki meg 30 évesen bulizgatni akar az jó nagy sarkonálló lehet xD
2017. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért ez nem csak a korról szól szerintem. Lehet, hogy a srác jóval érettebb, mint a saját korosztálya, vagy éppen a nő a visszamaradottabb, ezért jól kijönnek. Sok ilyet hallottam már. Van olyan fiú ismerősöm aki az idősebb nőket szereti.

Szóval nem, egyáltalán nem furcsa.

2017. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát manapság már az sem furcsa kb, ha testvérek egymással szexelnek... (ezt is itt olvastam, őszintén remélem egyébként h kamu)

Nekem amellett h furcsa még érthetetlen is. Nehezen tudom felfogni, hogy egy 25 éves nő mit akarhat egy 19 éves sractól. Ha fizetnének se jönnék össze tőlem akar 1-2 evvel fiatalabbal, de ennyivel fiatalabbal meg pláne nem. Volt dolgom már tőlem fiatalabb srácokkal és mindet kivétel nélkül megszívtam, iszonyat gyerekesek és éretlenek voltak. De ez csak az én véleményem, a ti dolgotok.

2017. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem nincs ebben semmi furcsa, én is 19 vagyok es nem vagyok gyerekes, sőt. Szerintem egy próbát megér! Találkozzatok aztán majd kiderül, hogy mi lesz ;) Hajrá!!

19/F

2017. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!