Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyen kapcsolatról álmodto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen kapcsolatról álmodtok? Mikor érzitek úgy a kapcsolatotokat, hogy sokáig/örökké működni fog?

Figyelt kérdés

Nah szóval, lassan egy éve, hogy összejöttem egy nálam 2 és fél évvel idősebb fiúval Én: 14 Ő:17

Iszonyatosan kötődök hozzá, szeretem, első látásra belezúgtam. Ő szintén kötődik hozzám.

Van olyan, hogy összeveszünk valami kis apróságon, de próbálunk mindig kibékülni.

Figyel rám, kötődik hozzám, tiszta szívéből szeret.

Szerintetek ez akár "örökké" is eltarthat ez a szerelem?

Nyugodtan írhattok privátban Köszi a segítséget



2017. aug. 3. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos azt kell mondjam majdnem biztos, hogy nem fog. Gondolom első komoly kapcsolatod, ez így szokott lenni. Nálam is így volt, meg rengeteg embernél, a másodiknál és talán a harmadiknál is reménykedni fogsz benne, de sajnos nem így lesz, és ebbe bele kell törődni. Élvezzétek az együtt töltött időt, de ne legyenek hamis reményeitek, mert csak fájdalmasabbá teszi a búcsúzást.
2017. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktak a kapcsolatok örökké tartani, csupán néhány évig, viszont én azt javaslom nektek, hogy álljatok hozzá mindenképpen úgy, hogy örökké fog tartani, higgyetek benne, hogy ti mások vagytok.


A kulcs, a különtöltött idő. Kell, hogy hiányozhassatok kicsit egymásnak, különben pár év alatt elhasználódik a kapcsolatotok, ha sülve-főve együtt vagytok.

2017. aug. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A világ állandóan változik. Az élethelyzetek, a személyiségek, a céljaid, a fiatalságod. Idővel más fog boldoggá tenni. Egy kapcsolatot a közös célok tartják életben. De azért élvezd ki a kapcsolatot. Mert ha kihagyod, lehet egész életedben bánni fogod. Ezek a legszebb évek egy nő életében. Ami egyszer elmúlt soha többé nem lesz ugyan az.
2017. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!