Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Két fiatal között, egy "netes" kapcsolat. (1 fiú + 1 lány)

Lényegében sosem tudják meg, hogy ki is a másik, de ettől függetlenül nyíltan beszélgetnek egymással. Tanácsot adnak egymásnak, akár párkapcsolati témában vagy bármi másban.

Tehát elég szoros kapcsolat alakul ki közöttük, de igazából sosem tudják meg ki a másik.

Van értelme egy ilyennek?

20/F


2016. nov. 23. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
De miért nem tudják meg ki a másik? Direkt nem akarja egyik sem?
2016. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez lenne az alapelv.

Egy "névtelen kapcsolat"

2016. nov. 23. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos nagy köztük a távolság vagy valami.

De az mint alapelv, hogy direkt nem az tényleg fura.

Más lenne ha haver, ismerős vagy valami, de fiú meg lány között, ez valami extrém eset az a véleményem.

Mármint egy szoros kapcsolatnál miért van az, hogy direkt nem?

2016. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vicces, ahogy írod, hogy nyíltan beszélgetnek egymással, de közbe nem tudják kicsoda is a másik:D


Na de térjünk a tárgyra. Én is beszélgetek így 2 emberrel, bár a saját facebookomból, tehát tudják ki vagyok, de sose találkoztunk, csak rengeteget dumálunk. És mondhatni elég szoros lett a kapcsolat. Bár több éven keresztül azért néha volt hogy kihalogatott, főleg az egyikkel. De a lényeg hogy lehet szoros kapcsolat belőle, és véleményem szerint nagyon hasznos tud lenni, hogyha a való életben nem tudtál kialakítani jó kapcsolatokat. Igazából mindkét fél részéről szerintem ez egyfajta pótbarátság, mert a való életben kicsit kisiklottam egy ideig, és a másik fél is. Viszont mindezek ellenére is azt tanácsolom, hogy a való életben keress barátokat, mert az milliószor többet ér ennél.

2016. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szoros kapcsolat mint szoros baráti, akivel meg lehet beszélni bármit.

(azért fiú - lány mert tapasztalatom szerint, komoly beszélgetés könnyebben alakul ki így mint pl fiú - fiú között)

2016. nov. 23. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és azzal a lánnyal minden téma felmerült akivel dumáltam(én fiú vagyok), szex, meg minden kényes téma.:D
2016. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4-es :) köszi a választ.

De azt hozzátenném, hogy nincsenek ilyen gondjaim, akadnak barátok, komoly párkapcsolat is, szóval minden ami kell :)

Ezen a online barátság dolgon csak ezen felül gondolkoztam el és megjött hozzá a kedv

2016. nov. 23. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szerelmet is szoktam vallani xD
2016. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!