Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy 12 évesen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 12 évesen nem vagyok senkibe szerelemmes? De van egy fiú aki zetszik viszont ő 3 évvek idősebb de én is bejövök neki egy kicsit.

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális.Mindenkinél máskor kezdődik a hormon temelődés amely beindítja a másik nem iránti érdeklődést. Úgyhogy ne aggódj nálad is eljön majd az az idő!!!
2017. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja nekem is ilyen tetszés volt, ilyen érzelmek hormonálisan 13-14 évesen jönnek be a dologba:D
2017. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Még nagyon fiatal vagy, ennyi idősen ne ezzel foglalkozz, majd eljön az idő, amikor megtetszik valaki.
2017. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve, ahogy írtad, már most is tetszik valaki... Így végképp ne aggódj.
2017. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a nem normális, ha valaki ennyi idősen kapcsolatban van. Szóval igen, normális.
2017. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még sohasem voltam szerelmes. :D 17/l
2017. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Teljesen normális! Aki bejön nekem 3-4 évvel idősebb.És èn is neki egy picit;)
2018. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!