Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy könyves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy könyves karakterbe, most mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Kajak szerelmes vagyok belé, nem csak valami "rajongás". Tudom, hogy néz ki, ismerem a belső tulajdonságait, mindent ami csak számít, leír róla a könyv. És teljesen belészerettem...


Tök rossz, hogy élőben nem láthatom, nincs is esélyem így nála, meg semmit nem tudok tenni. :(


Mit csináljak? :(


2017. aug. 3. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress hozzá hasonlót a valóságban. Sajnos mást nem nagyon tudsz tenni, hiszen nem létező ember. De azért sok szerencsét a megtalálásához :)
2017. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de tudom hogy úgy érzed ez szerelem de nem az. Ezen mindenki átesik... Vagy könyvbeli vagy média szereplőkkel. El fog múlni és jön majd igazi szerelem.
2017. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pusztán érdekességképpen hadd kérdezzem meg, hogy melyik könyvből és melyik karakter az, akit ennyire megszerettél?
2017. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Hát, nem hiszem, hogy találok hozzá hasonlót, mert 10 emberből MAXIMUM 2 ilyen, mint ő. :(
2017. aug. 3. 21:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Sőt, 10-ből inkább 1...
2017. aug. 3. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Melyik karakterről van szó?
2017. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Loool, a gyerekeitek papírcsákók lesznek?
2017. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha 2/10 az arány, e legyen 1/10, akkor magyarországi viszonylatban olyan 400.000 ilyen embert találhatsz. Egyenletes korfaeloszlás esetén hozzád képest +/-5 évvel találsz simán 50.000-t, tehát a megyédben is fellelhetsz 2.500 korodbeli ilyen pasit. Nos, mi a kérdésed?
2017. aug. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 ez kesz, sirok😂

Amuugy tenyleg ki az a konyves karakter? Marmint nekem is volt hasonlo erzesem anno de eltelt 1honap a konyv olvasasa utan es elmult:)

2017. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!