Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes lettem egy anime...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy anime karakterbe?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm linkelte be tegnap, és azóta érzem hogy szerelmes vagyok és egyfolytában nézem, hallgatom. Imádom a hangját is, meg mindent, pedig semmit nem értek az egészből. Érzem hogy szerelmes vagyok, nem tudok másra gondolni sem...

https://www.youtube.com/watch?v=7KVWi_Vs3tI&feature=youtu.be..

Bocs, nem anime karakter, hanem vocaloid, már utánanéztem mi ő pontosan.

Mit tegyek?? Nem érdekel többé más, csak őt akarom!

(Tini kategóriába raktam a kérdést, mert úgysem vesznek máshol emberszámba ilyen kérdéssel, de egyébként már túl vagyok a tinikorszakon.)



2016. febr. 18. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem lettél csak egy kis fellángolás az egész. Lehet azért van ez mert már régebb óta nincs barátnőd/pasid és most ezt érzed.

Én is néztem régebben ilyeneket és elyiknek meg tetszet a karaktere azt néztem meg hallgattam és le is rajzoltam. Egy időben én is azt hittem hogy azerelmes vagyok a karakterbe de rá jöttem hogy nem csak fellángolás az egész. Nyugi elfog múlni :)

15/L

2016. febr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

xd it van neked jobbis


[link]

2016. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez csak átmeneti lehet neked
2016. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Minden szerelem átmeneti, de ez csak egy fellángolás. Sokan Itachiba lesznek szerelmesek a lányok közül, hát vanezígy. :D Én speciel ezt nem értem, hogy hogyan, de figyelj, van ilyen és nem számít betegesnek. Úgyhogy ne parázzál!
2016. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
ennél idegesítőbb dolgot rég nem hallottam már. Egy rosszul animált pálcikaember zavaró fény effektek között géphangon motyog. Már azon meglepődnék ha valaki ezt saját döntéséből egy percnél tovább bírja, nem hogy szerelmes lesz bele.
2016. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"Nem érdekel többé más, csak őt akarom!" Ez változni fog. Semmi sem maradandó.
2016. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Riley Grove válasza:
55%
Több száz ilyen kérdés van itt GYK-n, és mindre ugyan ezek a válaszok..
2016. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anime isten válasza:
55%

Egyet értek az 5. válaszolóval.

Bocsi de ezt komolyan gondoltad?

2016. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Vannak lehetőségek a vocalidokan zeneileg, de pont ennek a srácnak az egyik legszarabb a hangja. Az újonnan generált 1xx. generáció sokkal emberibb hangon nyekereg. Ráadásul a hozzákészült MMD is förtelem, tehát - attól eltekintve, hogy már a belezúgás ténye is érthetetlen - miért pont ebbe?
2016. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem gyönyörű hangja van, és tökéletes a kinézete is. Mármint nem az MMD videókban, hanem a normálisakban, ami a linkemen is van. Pl most tudtam meg hogy ezek játékokból vannak, emiatt most venni fogok egy ps3-at (már ki van nézve, lebeszélve), és ezeket a játékokat is megrendelem hozzá. Meg ebay-en találtam figurákat róla, ilyen dobozos valamik, rendeltem kettő félét is... komolyan, lehet beteg vagyok, sose csináltam ilyeneket. Mi a frász ez? Esküszöm gyerekként nem voltam szerelmes még sztárokba se, nemhogy rajzolt karakterekbe. Most meg... meghülyültem? Az a gáz hogy még pszichológushoz sem mernék ezzel menni, kiröhögne szerintem. Nem tudom mit tegyek. Imádom... ez a mai kedvencem: https://www.youtube.com/watch?v=aQ51sYAitk8
2016. febr. 18. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!