Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy kapcsolat igazi testi vonzalom nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon közel kerültünk egy lány ismerősömmel egymáshoz, és nagyon úgy tűnik, kedvel engem, jobban mint barát, én is nagyon kedvelem, úgy érzem, hogy szeretem is őt. Nem vonzódom hozzá külsőleg, de nagyon megszerettem őt a tulajdonságai, és minden belső dolga miatt. Sokak szerint működhet egy kapcsolat külső vonzalom nélkül is, de ez biztos így van, hosszú távon is? Valaki tapasztalt már hasonló helyzetet?

2017. aug. 4. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják barátságnak :)

19L

2017. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen velem ez van, az adott lánnyal jobban megértjük egymást mint bárki mással, de nekem egyszerűen nem megy, külsőre nem az esetem és tudom hogy ezért egy borzasztóan nagy fas* vagyok, főleg hogy nincs vele semmi baj, nem dagi sőt vékony inkább, a szeme is szép meg minden, csak az arca nem az esetem de még csak nem is ronda meg semmi ilyesmi teljesen normálisan néz ki és sokak szerint szép, de én mégse tudom eldobni a makacsságom és inkább olyanokkal jövök össze akik külsőre is bejönnek és belsőre nem illünk annyira össze, a kapcsolataim általában nem hosszúak.. Szerintem, ha a csajt vlasztod lehet hosszú kapcsolat belőle, én a lányt 5 éve ismerem és jobban ismer bárki másnál, 5 év alatt szerintem nem volt nap hogy ne beszéltünk volna, mégha nyaraláson is volt vagy voltam akkor is, és soha sem a "mizu" volt a téma, szóval ha nálad is ez a helyzet akkor vlaszd azt a lányt, ahogyan én nem tettem meg.
2017. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Millióféle ember van, van, akinél az ilyen nem működik, másnál igen. Az is könnyen elképzelhető, hogy testi vonzalom is kialakul a lelkire alapozva, egy csomó ember vígan elvan egy nem szépséges társsal... Bármi lehet.

Még mindig sokkal jobb felállás, mint a távkapcsolat s olyan is van...

2017. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
22%

Inkab az a lenyeg hany eves vagy. Egyuttelni ribikkel akkik minden heten razzak segguket diszkoba nem tul kellemes.

Egy szepseg kategoria ala kar menni koss vmi kompromisszumot.

Ha fiatal vagy...addig termeszetes h jo noket akarsz dugni..de a legjobb nok mar akkor is a marcit apucitol lecsapo kis gyerekekre buknak...bizonyos korig meg ha sportolsz lehet eselyed egy bizonyos szintig...utana mar cssk penzzel...felnott korbsn meg mar a penz minimum....ha csoringer vagy neked lottek sajnos.

2017. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számomra nem működne. Egyformán fontos a belső&külső vonzalom. De ez én vagyok, és ahány ember, annyi féle vélemény :). Szerintem magadat kérdezd meg. Együtt tudnál lenni a későbbiekben (mert nem tudjuk hány éves vagy) egy "olyan" szituban egy olyan lánnyal aki nem tetszik külsőleg? Vagy egyáltalán tudsz kapcsolatban lenni úgy hogy a másik fizikailag nem vonz?
2017. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!