Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, akin március óta észrevettem, hogy tetszem neki, de kíváncsi lennék arra is, hogy ti mit gondoltok erről az egészről, hiszen egy külső szemlélő véleménye mindig hasznos lehet!

A fiú viselkedéséről írnék pár szót, akkor...

Elég sokszor szokott engem nézni, és ha látja, hogy én is bámulom őt, akkor általában tartja velem a szemkontaktust. Persze, arra is volt már példa, hogy elkapta a tekintetét, de ez ritkábban fordul elő. Egyszer történt egy olyan eset is, hogy egy kis társasággal beszélgettem, úgy 2-3 fővel, és csak úgy odajött hozzánk, a semmiből. Szorosan mellettem haladt el. Láttam, ahogyan végigpásztázott rajtam, és próbált a szemembe nézni. Sőt, az egyik nap olyat is csinált, hogy nagyon közel odaállt mellém, minden ok nélkül.

Egy testnevelés órán rám is mosolygott, az én kicsi szívem, pedig a nyakamban kalapált, de nem látszott rajtam, mert én nem az a fajta ember vagyok, akinek az érzelmei kiülnek az arcára...

Na, de itt még nincsen vége! Facebook-on beszívezte a tevékenységemet, és mikor az osztálycsoportba elküldtem a házi feladatot az egyik osztálytársam kérésére, akkor megköszönte kommentben, pedig eredetileg nem is neki szántam.

És van még... Az egyik barátomtól visszahallottam, hogy jó embernek tart, és szerinte jó a fenekem. Talán ennyi, de lehet, hogy van még, amiről megfeledkeztem.

A helyzet az, hogy nekem nagyon tetszik, és szeretném, ha lenne köztünk több is, de nem merek lépni. Hogy őszinte legyek, elég izgalmas ez a nonverbális kommunikáció, de nagyon szeretnék már kilépni ebből az állapotból. Érdemes lenne kezdeményezni, vagy esélyem sincs a leírtak alapján? Tényleg tetszem neki, vagy ezek a dolgok nem jelentenek semmit? Hogyan vélekedtek? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

15/L



2017. máj. 6. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszettek egymásnak . Jöjjetek össze . !!! Hajrá !!!!
2017. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azok alapján, amiket írtál, tetszel neki. Bár jobb lenne, ha ő lenne elég tökös és tenné meg az első lépést a komolyabb dolgok felé, ha téged ez nem zavar, akkor tedd meg te!
2017. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez mar nem kerdes bejosz neki ha nagyon nm akarasz varni akar te is kezdemenyezhetsz egyaltalan nem gaz szoval sok szerencset mindent bele !! :)) (bocs nincs ekezetem)
2017. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!