Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy ciganylany akin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy ciganylany akin csak kinezetre latszik nagyon de amugy nem sztereotipia akor o ra tudtok ugyanugy nezni mint egy barmilyen masik lanyra? Vagy kelt ez benetek valami undort vagy mast esetleg?

Figyelt kérdés
foleg a fiatalab korosztajra lennek kivancsi de barkinek orulok ha ir...
2017. jún. 1. 16:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
az a baj hogy ha erre rendes választ adok jelentenek rasszizmusért
2017. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
én nem foglak jelenteni,a negativok is ugyanugy erdekelnek bar azoknak nem orulok
2017. jún. 1. 16:28
 3/29 anonim ***** válasza:
Nem kelt undort, de valahogy nem tudok egy roma lányra úgy nézni mint egy nem romára. Egyszerűen belém nevelték kiskoromtól kezdve, és a környezetemben is látok bőven rossz példát. Persze jót is, van 1-2 cigány haverom, de valahogy így is van bennem egy ellentétes érzés, amivel nem tudok mit kezdeni.
2017. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
koszonom az oszinte valaszt
2017. jún. 1. 17:31
 5/29 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de ugyan az a helyzet amit az elottem lévo mondott kiskoromtol modték hogy, ők lopnak, ne bizzak meg bennuk, de ennek ellenére ha megismerem akár nagyon jo barátok is lehetünk csak sokkal nehezebben, és idobe telik az
2017. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
neked is koszi :)
2017. jún. 1. 17:50
 7/29 anonim ***** válasza:
de viszont ha megcseréljuk a nemet akkor sajnos azt kell hogy mondjam hogy nem járnék egy romával, csak barát max
2017. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
hat errtem azert az is irhat aki jarna pl ciganylanyal
2017. jún. 1. 17:58
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

[link]


erröl ez jutott eszembe

te mondtad hogy mondjuk bátran a véleményünket

egyik cigány haverommal beszélgettünk egyszer erröl és ő is azon a véleményen van hogy magyar és cigány ne keveredjen mert ha úgy alakul nem tehetik ezt a gyerekükkel... egész életükbe utálat venné őket körül

a magyarok utálnák mert cigány

a cigányok utálnák mert magyar

nem tudna sehova be illeszkedni mert egyik "fajhoz" se tartozik

és ezt ő mondta nem én

barátkozni lehet

cigányok közt is van nagyon rendes (pl haveromra az életem is rá merném bízni)

de magyarok közt is van rossz ember

nem a nemzetiségi hovatartozással van gond hanem a neveltetéssel és az értékrendekkel

bárkiből lehet jó és rossz ember bőrszintől függetlenül

2017. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
koszonom a te valaszod is :) hat igen ciganyban is van h utalja a magyart eleg sok semise borszin kerdese.en mindenesetre szeretem a kevert kapcsolatokat es szerintem tob kene beloluk talan akor egyszer majd elmulik a raszizmus a vilagrol.
2017. jún. 1. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!