Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen érdemes elkezdeni egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mármint nem az ovis "kapcsolat"-ra gondolok a szájra puszival meg az elbeszélés feleségül dumávál. Hanem az olyanra amikor kézenfogva sétálnak, csókolóznak...

2017. aug. 5. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"az elbeszélés feleségül dumávál"


Ezt a részt kérhetnénk még egyszer, ezúttal magyarul?


Egyébként annyi évesen érdemes elkezdeni, ahány évesen már nem merül fel benned, hogy vajon hány évesen "érdemes".

2017. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sztem minimum 16!
2017. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát most komolyan mindenki ezen örlődik hogy vajon hány évesen lehet ezt, hány évesen lehet azt, hány éveshez hány éves való... ezt nem életkor alapján kéne eldönteni hanem erettség és az érzéseid alapján. Ha valaki úgy érzi szeretne már barátot/barátnőt akkor csinálja, ha meg még úgy érzi nem akkor ne... nem kell mindent túlkomplikálni
2017. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Így utólag már azt mondom, Kérdező, hogy akkor jársz a legjobban, ha kimaradsz ezekből. Rengeteg pofáraesés és csalódás vár ezen az úton, és a siker egyáltalán nem garantált (de még mennyire hogy nem). Hacsak nem vagy nagyon jóképű, pénzes, vagy (nők esetében) vonzó, ne várj eredményt.
2017. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem az első barátom 13 évesen volt de mindjárt 14 lettem szóval inkább 14. Én azt mondom akkor , amikor már a lány és a fiú is érdeklődik egymás iránt, nekem alsóban nem volt olyan hogy hú de kijöttek volna a lányok es a fiuk egymassal inkabb azt tapasztaltam hogy egymasra fujoztunk stb. Mikor elkezdtunk egymas irant ugy igazan erdeklodni az 12-13 eves koromban kezdodott , de akkor is ilyen szerelmes vagyok a pistibe mert tetszik dolog volt :) kulsoleg. En azt mondom hogy ehhez kell egy erettseg valamilyen szinten , es az 13-14 ev alatt (mar tisztelet a kivetelnek) eleg ritkan van meg. 14 evesen sem arra gondolok hogy hosdzutsvu kapcsolat meg hogy fekudjenek le egymassal persze tudom a mai vilagban mar igy megy) hanem hogy ezek a randizgatasok, csok, ismerkedes. De akinek kesobb vagy korabban sikerult azt sem itelem el, mindenki maga dontse el mit szeretne es mit erez.
2017. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Legalább 50 évesen, hogy milliárdosként minden nap más csajjal feküdhess le(ha fiú vagy, persze).


Komolyra véve, talán 15-16 évesen lehetne az első komolyabb, de ezt mindenkinek a saját döntései, vagy lelki világa határozza meg. Nekem 17 évesen volt az első komolyabb kapcsolatom, az még mindig tart.

2017. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van aki 13évesen az igazival van, van aki 50évesen csak válik..
2017. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16-17 éves korban ideális szerintem. Előtte még ha mindenki azt mondja hogy ő mennyire érett attól még nem az (én is ilyen voltam), másrészről pedig nem hinném hogy egy 13-15 évesnek ezen kellene agyalnia, esetleg csalódnia ha úgy adódik. 18/l
2017. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14-15 évesen szerintem már mehet, de inkább érettségtől függ.
2017. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ.bocsánat az elírásért, telefonon vagyok, és a hülye autocorrect.


"a szàjra puszival meg az elveszlek feleségül dumàval" még egyszer bocsi

2017. aug. 6. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!