Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes küzdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdeni egy olyan nőért, aki abszolút független, egyáltalán nem akar semmilyen párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Fokozatosan kedveltem meg, nem úgy indult, hogy ebből bármi is lesz, de nem tudok neki ellenállni, annyira vonzó, annyira nőies, de nagyon zárkózott és szinte megközelíthetetlen. Meglehetősen erős személyiség, mindenben tökéletes, precíz, nem lehet megtörni. Önálló, független, jól kereső modern nő. Elérhetetlen. Van néhány rögeszméje, ilyen például, hogy sosem akar semmilyen párkapcsolatot férfival, nem is volt neki, ő ezt egy fölösleges dolognak tartja, nem vágyik se családra, se gyerekre, neki így jó. Nagyon erősnek mutatja magát a külvilág felé ,de van egy gyengébb oldala is, amit kész csoda, hogy volt alkalmam egyáltalán megismerni. Elég komoly hangulatingadozásai vannak, egyik pillanatban nagyon boldog, a következőben teljesen maga alatt van, magabiztosnak tűnik a fiúk társaságában,de ha valaki közelebb kerül hozzá, akkor félénk lesz. Mintha azt érezné, hogy ő nem tud szeretni, pedig tudna szerintem csak fél és még magának sem meri beismerni. Nos én már lassan egy éve csak vele foglalkozom, csak ő érdekel, próbálom megfejteni, de egyszerűen lehetetlen.
2016. szept. 19. 18:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ezért is izgat téged. Mert meg akarod őt fejteni, kapni és uralni.
2016. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan érzésem van,mintha rólam írtál volna, csak én nem így állok a férfiakhoz :)
2016. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy megvan az oka, amiért magabiztos kívülről, de belül valójában nem.

Ha félénk, amikor vki közeledik, akkor gondolhatja azt, hogy jéé, érdekelnék vkit?? Vagy szimplán félti a 3 m távolságát.


Hogy érdemes-e rá várni? Megváltozna-e? Van türelmed? Ha igen, akkor érdemes, de csak utólag tudhatod, hogy megérte-e. Megfejteni csak akkor fogod tudni, ha ő ezt akarja. Ha engedi. És ez nem nagyképűség tőlem, de van ilyen. Ha tényleg van valami oka a viselkedésére és ez az ok megszűnik vagy túl tud lépni rajta, akkor van esély rá, hogy ő is változik. De ez függ az időtől is.

2016. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
# 3 Miből gondolod, hogy rólad írtam volna? Te hogy állsz a férfiakhoz? Kíváncsi vagyok, egy ilyen nő hogy áll a férfiakhoz. 20-as éveink vége felé járunk mindketten.
2016. szept. 19. 19:25
 6/26 anonim ***** válasza:

Én szeretem a férfiakat, jobban, mint a nőket. Ha tehetem velük veszem körül magam.

Volt már párkapcsolatom, de mindig a végtelenül erős férfiakat kerestem és ezt ne fizikai erőre értsd, hanem jellemre. Aki erősebb, dominánsabb jellem nálam.

2016. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
17%
Ha konkrétan neked mondta azt, hogy nem akar kapcsolatot, az azt jelenti, hogy csak veled nem akar kapcsolatot, mert nem nézel ki elég jól. Ebből következik, hogy ha másnak mondta ezt, attól te még próbálkozhatsz nála.
2016. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ő is ilyen, de nála nincsen dominánsabb férfi, ő igazi független nő, egyedül él, saját lakása van, jól keres, jó kocsija van, teljesen jól boldogul az életben férfiak nélkül is, ezt mondta is.

Teneked mikor volt utoljára párkapcsolatod, vagy mikor próbálkozott nálad komolyabban utoljára valaki? Sok fiút küldtél el?

2016. szept. 19. 19:31
 9/26 anonim ***** válasza:

Fél éve volt utoljára.

Hát most mi számít elküldésnek? Sosem bántok meg senkit, nem vagyok bunkó, inkább igyekszem úgy tenni, hogy ha látom, hogy valaki kezdeményezni akar, aki számomra nem vonzó, annak nem teremtek lehetőséget és nem adom jelét az érdeklődésnek. Pont azért, mert nem akarom megbántani. Gyűlölöm, ha valakit el kell utasítanom, mert tudom, hogy bármennyire is tudom, hogy majd talál mást, azért ha összeszedi a bátorságát akkor nagyon rosszul esik, hogy fájdalmat kell okoznom.

2016. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Hát elég hasonló tulajdonságaim vannak a kérdésben szereplő hölgyhöz. Nálam nincs értelme próbálkoznia senkinek.

De ez végülis nem feltétlenül jelenti, hogy nála sem érdemes.

2016. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!