Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves fiúk ti 12 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves fiúk ti 12 éves lányokal szeretnétek járni? Vagy egyátalán már szeretnétek járni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok
2017. aug. 7. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor én 13 éves egyáltalán nem gondoltam arra, hogy kéne már egy barátnő. Főleg nem egy 12 éves. Akkoriban inkább az idősebb korosztályt nézegettem. :D Ezzel minden srác így volt 12-13 évesen. Most 17 évesen már nyilván mások efelől a nézeteim. Már inkább egy kapcsolatra vágyom egy velem egykorú lánnyal, minthogy a nálam idősebb lányokat nézegessem magamnak.


A kérdésedre az egyszavas válaszom az, hogy NEM.

2017. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Roflkopter ***** válasza:
40%
én lassan 22 vagyok és még mindig szeretek 12 éves lányokkal járni
2017. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13 évesen engem is az idősebbek vonzottak, nem nagyon érdekeltek a 12 éves lányok :D de mostmár ez megváltozott, nem kizáró ok ha valaki 12 éves :D
2017. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-as válaszoló.

Te pedofil állat. :DDDD (nehogy komolyan vedd)

2017. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Én 13 évesen a nővérem barátnőire csorgattam a nyálam, akik jó 4-5 évvel idősebbek voltak nálam.
2017. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!