Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz, ha egy 10. -es csajnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha egy 10. -es csajnak, egy 9. -es srác tetszik? A sulimba fog járni, ugyanarra a szakra, mint én. Szóval téma lenne a szakon kívül is. :D Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem lenne baj neki sem, meg nekem sem, azaz 1 év... az én javamra.

Jóba vagyok a sráccal, nagyon jól kijövünk egymással. Én nagyon is bírom, és nem igen tudnom titkolni sem, ha tetszik valaki, szoval lehet rájött már, és úgy vettem le, hogy ő is nagyon bír engem, az is elképzelhető, hogy lehet tetszek neki. ( A barátnőm megkérdezte tőle, hogy: Nah hogy álltok?! Lesz valami köztetek? (Elég nyomulós duma volt, de erről én nem tudtam, hogy megkérdezi XD). Azt mondta a srác: Lehet, én nem tudom. (És vigyorgott, mert nem akart a barátnőmnek elmondani többet :D. És én már nem voltam ott XD.))



2017. júl. 14. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Hűűű, az propán-bután gáz.
2017. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 év annyira nem vészes, de arra készülj fel, hogy fognak menni a kibeszélések mind a 2 évfolyam részéről.:D
2017. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mért lenne ciki?

Nincs kőbe vésve, hogy a fiúnak kötelező idősebbnek lennie.

Meg az az egy év mintha sokat számítana.

Anyukám is idősebb 3 évvel apukámnál, és soha se volt ciki egyikőjüknek sem.

2017. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
en a barattom ugy jöttem össze h en 10.-es o meg 6.-os volt azóta mar 4 eve a felesege vagyok 24/L
2017. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsótol :hány èv van köztetek?Mármint nem èvfolyam.Elèg fontos lenne.
2017. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Pont ugyanez volt a sztori. Én 10.-es voltam, a srác 9.-es. Nem nagyon voltunk téma, mert látták az emberek, hogy ugyse érdekel minket. 4 évet voltunk együtt, aztán nekem külföldre kellett mennem, azt nem bírtuk ki. Azóta is amugy sokat találkozunk, beszélünk. Mindkettőnknek új párja van, bár én még mindig szeretem a srácot. :/
2017. júl. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Azt a kur va 1 év 1 év ember te pedofil állat, ezért akasztásos halál jár xD

1év mi a lópéóér lenne baj?

2017. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
62%

Úristen, jujci, ikszdé, ikszdé!


Most komolyan... Agyilag nem tűnsz 16-nak...

2017. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!